Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy księgowy

Your Advisors Sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Cybernetyki 19A

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie pełnej księgowości przy nadzorze Menadżera Zespołu,

  • praca w systemach księgowych i finansowych, której Cię nauczymy,

  • przygotowanie raportów zarządczych, których Cię również nauczymy,

  • dekretacja i księgowanie dokumentów,

  • wystawianie faktur sprzedaży,

  • wprowadzanie wyciągów bankowych,

  • uzgadnianie rozrachunków,

  • wprowadzanie przelewów bankowych,

  • prowadzenie ewidencji księgowych i uzgadnianie ich z kontami księgi głównej,

Nasze wymagania

  • bardzo dobra praktyczna znajomość pakietu MS Office i lubisz uczyć się pracy w systemach księgowych i finansowych,

  • masz wykształcenie ekonomiczne, prawne, finansowe,

  • wykazujesz zdolności organizacyjne i interpersonalne,

  • chcesz się rozwijać i pracować przy prowadzeniu pełnej księgowości,

  • mówisz po angielsku w stopniu podstawowym,

  • masz doświadczenie w pracy w księgowości lub finansach około 1 roku.

To oferujemy

  • pracę w super atmosferze w młodym zespole, przy obsłudze ciekawych Klientów z innowacyjnych i nowoczesnych branż,

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,

  • interesującą i pełną wyzwań pracę,

  • możliwość rozwoju i poszerzania wiedzy w ramach struktury firmy.

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

Your Advisors Sp. z o.o. świadczącą kompleksowe usługi outsourcingu księgowego i kadrowo - płacowego poszukuje do swojego zespołu osoby na stanowisko Młodszego Księgowego, która przy współpracy Managera odpowiedzialna będzie za prowadzenie obsługi księgowej naszych Klientów. Jeśli posiadasz niewielkie doświadczenia, a chcesz zostać w przyszłości Księgowym pracującym według nowych standardów, przy obsłudze nowoczesnych, innowacyjnych Klientów, w świetnej atmosferze jest to ogłoszenie dla Ciebie.

Przewiń do profilu firmy