Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Księgowy

Bibby Financial Services Sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Aleje Jerozolimskie 134

Ochota

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • rozliczanie kart kredytowych

  • księgowanie wyciągów bankowych

  • weryfikacja i księgowanie faktur zakupowych

  • rozliczanie delegacji pracowniczych

  • przelewy bankowe

  • wystawianie not

  • archiwizacja dokumentów

Nasze wymagania

  • min. 1,5 roczne doświadczenie w księgowości

  • mile widziani studenci ostatniego roku rachunkowości i finansów lub innych kierunków ekonomicznych

  • podstawowa znajomość zagadnień z zakresu przepisów podatkowych (VAT, CIT)

  • dobra praktyczna znajomość Excel

  • znajomość programu RAKS SQL– mile widziana

  • bardzo dobra organizacja pracy

  • dokładność, sumienność oraz systematyczność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

  • podstawowa znajomość angielskiego (A2)

  • możliwość podjęcia pracy w ciągu max. 1-2 miesięcy

To oferujemy

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę

  • pracę w modelu hybrydowym

  • 26 dni urlopu niezależnie od stażu zatrudnienia

  • możliwości rozwoju

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • benefity przysługujące w ramach firmowej Polityki Benefitowej

  • bezpłatne zajęcia językowe online (eTutor)

  • 3 dni płatne na wolontariat w każdym roku

  • 2 dni dodatkowo wolne w roku decyzją Zarządu

  • bardzo dobrą atmosferę pracy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • opieka stomatologiczna

  • program emerytalny

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • 3 dni na wolontariat

  • dofinansowanie zajęć z j. angielskiego

  • 2 dni dodatkowo wolne w każdym roku

Przed przesłaniem aplikacji prosimy o zapoznanie się z Klauzulą Informacyjną.

Firma Bibby Financial Services Sp. z o.o. jest częścią globalnego biznesu Bibby Line Group o wartości 1 bln £, działamy w 16 krajach i mamy ponad 200-letnią tradycję na rynku usług oferowanych Klientom biznesowym. Nasza firma to doskonałe miejsce dla osób nastawionych na działanie, ceniących rodzinną atmosferę, z odwagą podejmujących decyzje i lubiących wyzwania. Poszukujemy osoby dobrze zorganizowanej, samodzielnej i energicznej, na stanowisko: Księgowa/y

Przewiń do profilu firmy