Ta oferta pracy jest nieaktualna od 282 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Księgowy

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2017-02-06

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Miejsce pracy: Warszawa
Jr_Acc/Waw

Obowiązki (realizowane przy wsparciu przełożonego):

  • Prowadzenie ksiąg powierzonych Klientów
  • Dekretowanie i księgowanie dokumentów
  • Przygotowywanie i dokonywanie płatności
  • Rozliczanie podatków (VAT, CIT) oraz sporządzanie deklaracji i informacji do odpowiednich Urzędów
  • Przygotowywanie sprawozdań finansowych, raportów, miesięcznych bilansów, rachunków wyników
  • Obsługa audytów księgowych i podatkowych
  • Komunikacja z Klientami
  • Uzgadnianie i weryfikacja sald
  • Rozliczanie rozrachunków

Kandydaci powinni wyróżniać się:

  • Minimum rocznym doświadczeniem zawodowym na podobnym stanowisku w pełnej księgowości, mile widziane w biurze rachunkowym
  • Bardzo dobrą znajomością języka angielskiego w mowie i piśmie, pozwalającą na swobodną komunikację z Klientami
  • Wykształceniem wyższym, najlepiej na kierunku rachunkowość
  • Znajomością zagadnień z zakresu przepisów podatkowych oraz ustawy o rachunkowości (CIT/VAT/MSSF)
  • Doskonałymi zdolnościami organizacyjnymi i interpersonalnymi
  • Dokładnością i starannością
  • Elastycznością, chęcią pracy w dynamicznym środowisku
  • Samodzielnością oraz zaangażowaniem w wykonywane obowiązki
  • Komunikatywnością, umiejętnością współpracy w zespole

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość zdobycia szerokiego doświadczenia w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Realną możliwość rozwoju i awansu (ścieżki karier)
  • Szkolenia
  • Możliwość udziału w bezpłatnych kursach językowych
  • Możliwość dofinansowania kursów podnoszących kwalifikacje
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Dofinansowanie karty Multisport
  • Elastyczne godziny pracy

W listopadzie 2014 roku, Trinity Corporate Services została przejęta przez Grupę Vistra, otwierając tym samym nowy rozdział w historii firmy.

Vistra – to światowy lider na rynku usług korporacyjnych, zatrudniający ponad 2500 pracowników w 41 krajach na świecie, dostarcza ekonomiczne rozwiązania przy tworzeniu i administracji spółek, prowadzeniu ksiąg rachunkowych, sporządzaniu deklaracji podatkowych oraz prowadzeniu kadr i płac spółek zapewniając bieżącą zgodność z polskim prawem i przepisami podatkowymi.

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dodanie klauzuli:

Udzielam zgody Administratorowi Danych: Vistra Corporate Services Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Al. Jerozolimskie 56 C, 00-803 Warszawa, na przetwarzanie moich danych osobowych ujawnionych w dokumentach rekrutacyjnych na potrzeby prowadzenia procesu rekrutacji. Powyższe dane podaję dobrowolnie. Zostałem (-am) poinformowany (-a) o prawie dostępu do treści danych oraz możliwości ich poprawiania.

oraz dobrowolnie:

Udzielam zgody Administratorowi Danych: Vistra Corporate Services Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Al. Jerozolimskie 56 C, 00-803 Warszawa na przetwarzanie moich danych osobowych ujawnionych w dokumentach rekrutacyjnych na potrzeby procesów rekrutacji prowadzonych przez Vistra Corporate Services Sp. z o.o. teraz i w przyszłości. Powyższe dane podaję dobrowolnie. Zostałem (-am) poinformowany (-a) o prawie dostępu do treści danych oraz możliwości ich poprawiania.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się