Ta oferta pracy jest nieaktualna od 68 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Księgowy

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2 - 4 tys. zł brutto
  • 20.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    High Level Service Sp. z o.o.

    High Level Service sp. z o.o. (HLS Cars) została założona w 2012 roku i działa na rynku wynajmu samochodów. Oferujemy możliwość wyboru wymarzonego auta spośród wielu znanych marek samochodów, zarówno tych popularnych, jak i prestiżowych, w autorskim programie AUTOnaABONAMENT, w którym połączyliśmy wszystkie emocjonalne i racjonalne atuty przemawiające za wyborem nowego samochodu.

    Miejsce pracy: Warszawa
    Wynagrodzenie: 2 - 4 tys. zł

    Opis stanowiska:

    • Zakładanie odbiorców w systemie księgowym.
    • Księgowanie dokumentów dot. transakcji zakupu towarów, materiałów, usług oraz pozostałych kosztów.
    • Wsparcie w rozliczaniu i księgowaniu krajowych i zagranicznych podróży służbowych.
    • Uzgodnienia sald, nadzór nad uzgodnieniami kont.
    • Wystawianie faktur sprzedaży dot. sprzedaży.
    • Ewidencja księgowa czynnych i biernych rozliczeń międzyokresowych kosztów.
    • Ewidencja dokumentacji do wybranych umów.
    • Wsparcie przy przygotowywaniu rejestrów VAT.
    • Udział w pracach zamknięcia miesiąca.
    • Tworzenie raportów, zestawień i analiz na potrzeby wewnętrzne firmy.
    • Przygotowywanie, sprawdzanie i wysyłanie deklaracji Intrastat.
    • Przygotowywanie i wysyłanie raportów środowiskowych zgodnie z przepisami.

    Oczekujemy:

    • Wykształcenia min techniczne.
    • ZnajomośCI przepisów ustaw podatkowych (PIT, CIT), VAT oraz ustawy o rachunkowości.
    • Doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku.
    • Umiejętności obsługi MS Office (Word, Excel).
    • Terminowości.
    • Skrupulatności, rzetelności, bardzo dobrej organizacji pracy.
    • Zaangażowania, samodzielności i inicjatywy w działaniu.

    Oferujemy:

    • Pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie.
    • Niezbędne narzędzia pracy.
    • Mozliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy.
    • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do High Level Service Sp. z o.o. z siedzibą w (00-078) Warszawa przy pl. Piłsudskiego 3 (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.