Ta oferta pracy jest nieaktualna od 21 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Księgowy

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-09-28

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Antal jest liderem rekrutacji specjalistów i menedżerów oraz doradztwa HR. Marka obecna jest w 35 krajach, w Polsce działa od 1996 roku. Biura w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu oraz Gdańsku prowadzą projekty w Polsce i za granicą, dla największych globalnych oraz lokalnych przedsiębiorstw z wszystkich sektorów gospodarki.
    Zespół Antal SSC & BPO dedykowany jest procesom rekrutacji w centrach usług wspólnych oraz kompetencji technicznych lub menedżerskich, jak i projekty wolumenowe, polegające na budowaniu nowej struktury lub nowego zespołu w bardzo krótkim czasie. W skład dywizji Antal SSC & BPO wchodzą podzespoły specjalizujące się w rekrutacji na stanowiska: Finance & Accountancy, Banking Operations, Payroll/HR, Legal Operations, Customer Service / IT Helpdesk, Purchasing, Supply Chain.

    Miejsce pracy: Warszawa
    Junior_Accountant/WAW

    Zakres obowiązków

    • Przygotowywanie przelewów bankowych
    • Przetwarzanie i weryfikacja faktur zgodnie z polityką wewnętrzną firmy
    • Aktualizacja danych dostawców
    • Przygotowywanie i analizowanie podstawowych danych i raportów
    • Przygotowywanie propozycji płatności
    • Kontakt z dostawcami w zakresie potwierdzania sald rachunków dostawców i szczegółów dokonanych płatności

    Wymagania

    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. na poziomie B2)
    • Mile widziana znajomość drugiego języka europejskiego (niemiecki, włoski, francuski)
    • Wykształcenie kierunkowe – najlepiej w finansach lub ekonomii
    • Doświadczenie w księgowości lub w międzynarodowej firmie (staże, praktyki) – mile widziane
    • Myślenie analityczne z dbałością o szczegóły
    • Umiejętność samodzielnej pracy

    Oferujemy

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie z sektora SSC/BPO
    • Atrakcyjny pakiet świadczeń pozapłacowych
    • Możliwości zdobycia cennego doświadczenia
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.antal.pl