Ta oferta pracy jest nieaktualna od 17 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Księgowy

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 05.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Accord Healthcare, będąca częścią Grupy Intas, jest młodą i dynamicznie rozwijającą się firmą farmaceutyczną, zaangażowaną w rozwój, produkcję i dystrybucję produktów farmaceutycznych w ponad 70 krajach świata.

    Do naszego Zespołu aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Zadania:

    • sprawdzanie dokumentów księgowych pod względem formalnym i rachunkowym
    • księgowanie faktur zakupowych/kosztowych
    • kontrola terminowego spływu dokumentów księgowych
    • uzgadnianie wybranych kont księgowych zgodnie z wewnętrzną procedurą zamknięcia miesiąca
    • drukowanie, archiwizowanie i numerowanie dokumentów księgowych
    • wprowadzanie zamówień zakupu do systemu SAP zgodnie ze zgłoszonym zapotrzebowaniem
    • kontrola i potwierdzanie sald z dostawcami zewnętrznymi
    • księgowanie potwierdzeń wykonania usług w SAP
    • księgowanie wyciągów bankowych
    • wybrane księgowania z poziomu księgi głównej
    • administrowanie i prowadzenie bazy pracowniczych kart kredytowych, administrowanie sald kart
    • przygotowywanie przelewów bankowych
    • kontakty z bankiem
    • udział w tworzeniu procedur regulujących i optymalizujących procesy księgowe
    • udział w projektach z obszaru finansów, w tym korporacyjnych/grupowych
    • analiza kont księgowych, raporty finansowe na potrzeby wewnętrznych użytkowników

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe lub studenci ostatnich lat studiów (kierunek Finanse, Rachunkowość bądź Ekonomia)
    • Podstawowa znajomość zasad rachunkowości
    • Chęć doskonalenia wiedzy z zakresu rachunkowości i podatków
    • Praktyczna znajomość obsługi komputera z zakresu MS Office (Excel)
    • Doświadczenie w pracy z systemem SAP będzie dodatkowym atutem
    • Przynajmniej podstawowa znajomość języka angielskiego
    • Umiejętność analitycznego myślenia
    • Mile widziane doświadczenie w pracy w firmie farmaceutycznej
    • Bardzo dobra organizacja pracy
    • Optymizm, operatywność, umiejętność pracy pod presją czasu

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania nowych doświadczeń w międzynarodowym, dynamicznym środowisku pracy
    • Atrakcyjne świadczenia pozapłacowe
    • Odpowiednie do stanowiska narzędzia pracy

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV w j.polskim klikając na poniższy link:

    Firma zastrzega sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

    Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy przez Accord Healthcare Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 02-677, ul. Taśmowa 7, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych - Dz. U. z 2002 r., nr 101, poz. 926 ze zm.)”.

    Dziękujemy za zgłoszenie. Prosimy o zapoznanie się z treścią informacji o przetwarzaniu Pani/Pana danych osobowych zawartych w zgłoszeniu:

    1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Accord Healthcare Polska Sp. z o.o.
      z siedzibą przy ul. Taśmowej 7, 02-677 Warszawa;
    2. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z procesem rekrutacji, w szczególności w celu rozpatrzenia Pana/Pani zgłoszenia;
    3. Podane dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO), tj. na podstawie Pani/Pana żądania, w celu rozpatrzenia zgłoszenia w ramach rekrutacji do pracy w Accord Healthcare Polska Sp. z o.o. oraz ewentualnie na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. na podstawie Pani/Pana zgody, dla potrzeb przyszłych rekrutacji (nie jest to obowiązkowe);
    4. Podanie danych jest dobrowolne, chociaż podanie danych w zakresie wynikającym z Kodeksu pracy jest niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji;
    5. Pani/Pana dane osobowe mogą być udostępniane podmiotom świadczącym usługi na rzecz Accord Healthcare Polska sp. z o.o. (np. dostawcy usług hostingowych, podmioty świadczące usługi dot. prowadzenia procesu rekrutacji) – wyłącznie w zakresie określonym przez Accord oraz wyłącznie zgodnie z naszymi instrukcjami;
    6. Dane przechowywane będą do czasu zakończenia procesu rekrutacyjnego, chyba że wyrazi Pani/Pan zgodę na ich przetwarzanie dla celów przyszłej rekrutacji – w takim przypadku dane będą przetwarzane przez okres, w którym Spółka będzie mogła je wykorzystać dla celów przyszłych rekrutacji, chyba że wcześniej cofnie Pani/Pan zgodę na przetwarzanie danych osobowych;
    7. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych (m.in. prawo żądania kopii dostarczonych przez Ciebie danych osobowych lub przekazania tych danych bezpośrednio wskazanemu przez Ciebie innemu administratorowi), a także prawo do wniesienia sprzeciwu lub prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie (o ile przetwarzanie odbywa się na podstawie Pani/Pana zgody – cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych przed jej cofnięciem);
    8. Ma Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych;