Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy księgowy (z angielskim)

McCain Poland Sp. z o.o.

Irysowa 1

Bielany Wrocławskie (pow. wrocławski)

Twój zakres obowiązków

  • Księgowanie faktur klientów w systemie obsługującym program bonusów handlowych (środowisko SAP)

  • Tworzenie i księgowanie not kredytowych klientów dla programów bonusów handlowych (środowisko SAP)

  • Weryfikacja poprawności ustawień reguł tworzący rezerwy bonusów handlowych (środowisko SAP

Nasze wymagania

  • 2-3 letnie doświadczenie w centrum usług wspólnych.

  • Znajomość zasad księgowości

  • Znajomość pakietu Microsoft Office

  • Dobra znajomość języka angielskiego (przede wszystkim w piśmie)

  • Znajomość innego języka europejskiego (włoski, niemiecki, francuski, hiszpański, portugalski) będzie dodatkowym atutem

  • Znajomość systemu SAP będzie dodatkowym atutem

  • Bardzo dobre umiejętności interpersonalne i komunikacyjne

  • Zorientowanie na szczegóły

  • Gracz zespołowy

To oferujemy

  • Umowa o pracę

  • Hybrydowy model pracy

  • LuxMed, karta multisport (współfinansowana przez pracodawcę)

  • Indywidualny plan rozwoju, szkolenia i zasoby związane z rozwojem zawodowym

  • Zróżnicowane i integracyjne miejsce pracy - cenimy otwartość i autentyczność oraz wierzymy w siłę feedback

McCain Foods jest prywatną firmą rodzinną z siedzibą w Kanadzie. Jesteśmy wiodącym światowym producentem mrożonych specjałów z ziemniaków. Produkujemy także przekąski, dania gotowe i desery, a nasze produkty można znaleźć w restauracjach i zamrażarkach supermarketów w ponad 160 krajach. Zatrudniamy ok. 20 000 osób i mamy 46 zakładów produkcyjnych na sześciu kontynentach. W Polsce nasza siedziba zlokalizowana jest w Chociwelu pod Strzelinem (35 km od Wrocławia).

Przewiń do profilu firmy