Oferta pracy

Młodszy Księgowy z j. angielskim

Manpower

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Praca przy Księdze Głównej lub środkach trwałych

  • Wsparcie GL w czynnościach związanych z zamknięciem roku

  • Księgowanie faktur intercompany

  • Tworzenie i księgowanie poleceń księgowych

  • Prowadzenie zamknięć księgowych

  • Współpraca z jednostkami lokalnymi w zakresie prawidłowej realizacji i dostawy procesów księgowych

Wymagania pracodawcy

Mile widziane

  • Wykształcenie z zakresu finansów, księgowości lub ekonomii

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Mile widziane jest doświadczenie w księgowości

Pracodawca oferuje

  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie o uznanej pozycji na rynku

  • Umowę o pracę na czas określony z możliwością stałej współpracy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie

  • Pracę od zaraz

Manpower

Manpower to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej Ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Przewiń do profilu firmy