Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Młodszy Księgowy z j. czeskim

KION Business Services Polska Sp. z o. o.O firmie

  • Puszkarska 7J, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

KION Business Services Polska Sp. z o. o.

Puszkarska 7J

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • wspieranie jednego z zespołów księgowych w Dziale Należności (Accounts Receivable) obsługujących klienta czeskiego,

  • poprzez prowadzenie korespondencji wewnętrznej i zewnętrznej w języku czeskim z partnerami biznesowymi,

  • dbanie o weryfikację,terminowe księgowanie faktur sprzedażowych oraz obieg dokumentów według obowiązujących przepisów,

  • pomoc w przygotowaniu i analizie raportów kontrolnych,

  • praca na systemie SAP i innych systemach pomocniczych,

  • inne bieżące prace administracyjno-biurowe.

Nasze wymagania

  • znasz język czeski na poziomie komunikatywnym (min. B1/B2) i chcesz go szlifować,

  • chcesz rozwijać się w obszarze księgowości i finansów,

  • dokładność, zaangażowanie i dobra organizacja pracy są dla Ciebie naturalne,

  • lubisz pracować zarówno samodzielnie jak i z zespołem,

  • ważna jest dla Ciebie atmosfera i chcesz pracować z fajnymi ludźmi,

  • programy pakietu MS Office (Excel, Outlook) nie są Ci obce,

  • chcesz pracować w pełnym wymiarze godzin.

  • a jeśli znasz system SAP i posiadasz wiedzę z zakresu rachunkowości to masz u nas ogromny plus!

To oferujemy

  • Elastyczne godziny pracy,

  • Stabilne zatrudnienie oraz pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, możliwość wyboru benefitów i inne),

  • Komfortowe warunki pracy: biuro w dobrej lokalizacji (Bonarka), pokój relaksu, świeże owoce, różne wydarzenia integracyjne i przyjazna atmosfera,

  • Udział w ciekawych projektach w międzynarodowym środowisku.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

Grupa KION jest wiodącym globalnie dostawcą wózków widłowych i technologii magazynowej oraz usług w zakresie rozwiązań intralogistycznych, jak również dla łańcucha dostaw. Nasze rozwiązania logistyczne zapewniają optymalny przepływ materiałów i informacji w fabrykach, magazynach i centrach sprzedaży w ponad 100 krajach.

Jesteśmy właścicielem wielu marek produktowych; Linde i STILL to wózki widłowe z segmentu premium, marka Baoli natomiast oferuje atrakcyjny stosunek jakości do ceny. Fenwick to największy dostawca wózków widłowych we Francji, a OM na rynku indyjskim. Dematic jest światowym liderem usług w zakresie zautomatyzowanego łańcucha dostaw.

KION Business Services Polska to centrum zaawansowanych usług finansowo-księgowych dla KION Group. Realizujemy procesy w zakresie działu zobowiązań, należności, środków trwałych, transakcji bankowych, księgi głównej i raportowania.

Przewiń do profilu firmy