Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Młodszy księgowy z j. francuskim

PEOPLE Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Gdańsk, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Numer ref.: AP/37/09/2020/JO-SS&BPO

Obowiązki:

  • Zarządzanie procesem płatności
  • Kontrolowanie i zarządzanie zaległymi płatnościami
  • Dbanie o terminowe płatności oraz o dostarczanie klientom wymaganych dokumentów
  • Tworzenie i sprawdzanie faktur
  • Utrzymywanie dobrych relacji z partnerami oraz klientami
  • Przygotowywanie raportów

Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego min. B2
  • Znajomość języka francuskiego min.B2
  • Doświadczenie min. 3 miesięczne na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie w kierunku księgowości, rachunkowości lub finansach
  • Bardzo dobra znajomość progrmu MS Excel
  • Dobra organizacja w pracy

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • Pracę w dużej międzynarodowej firmie
  • Bogaty pakiet benefitów (sklepy, kina, teaty)
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Elastyczne godziny pracy i HOME OFFICE
  • Biuro położone blisko stacji SKM
  • Kursy językowe
  • Kartę multisport
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 403.

Ogłoszenie archiwalne