Oferta pracy

(Młodszy) Księgowy z j. francuskim (m/k)

CPL Jobs .O firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Młodszy specjalista (Junior)

Cpl jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources, świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów.

Obecnie dla naszego Klienta, poszukujemy kandydatów z bardzo dobrą znajomością języka francuskiego na stanowisko:

Numer ref.: JO-2103-465614

Zadania:

  • Weryfikowanie poprawności dokumentów księgowych;
  • Księgowanie faktur;
  • Monitorowanie płatności;
  • Wprowadzanie danych do systemu;
  • Kontakt z klientami francuskojęzycznymi.

Oczekiwania:

  • Bardzo dobra znajomość języka francuskiego;
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem;
  • Chęć rozwoju w obszarze Finansów/Księgowości;
  • Znajomość pakietu MS Office;
  • Doświadcznie nie jest wymagane – firma zapewnia szkolenia wdrażające.

Oferujemy:

  • Pracę z doświadczonym zespołem i możliwość zdobycia cennych umiejętności w międzynarodowym środowisku;
  • Możliwość wykorzystania języka francuskiego w codziennych kontaktach;
  • Konkurencyjne wynagrodzenie;
  • Prywatną opiekę zdrowotną;
  • Ubezpieczenie na życie;
  • Kartę Multisport;
  • W czasie pandemii – możliwość pracy zdalnej.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne