Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Młodszy księgowy z j. francuskim

Devire O firmie

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 4 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Młodszy specjalista (Junior)

Dla naszego Klienta, jednego z SSC w Poznaniu, poszukujemy obecnie osoby z doświadczeniem w księgowości oraz bardzo dobrą znajomością języka angielskiego, na stanowisko Księgowego w obszarze zobowiązań (Accounts Payable Accountant).

Młodszy księgowy z j. francuskimNumer ref.: PL40813

Zadania:

  • Współpraca z francuskimi jednostkami firmy
  • Publikowanie i weryfikacja faktur
  • Sprawdzanie statusu płatności
  • Stały kontakt z partnerami biznesowymi
  • Ciągłe doskonalenie procesów
  • Współpraca z działem podatkowym

U Kandydatów zwracamy uwagę na:

  • Doświadczenie w obszarze księgowości (mile widziane osoby po stażu/praktykach lub pierwszym doświadczeniu zawodowym w tym zakresie)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego oraz francuskiego (B2/C1), znajomość
  • Wykształcenie w obszarze księgowości i finansów
  • Umiejętności analityczne, dokładność, komunikatywność

Oferta:

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Ciekawy pakiet benefitów (dofinansowanie do posiłków, karta MultiSport, możliwość home office)
  • Nowoczesne biuro w centrum biznesowym
  • Realne szanse na rozwój
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne