Ta oferta pracy jest nieaktualna od 259 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy księgowy z językiem angielskim

  • Kraków, małopolskie
  • Asystent
  • 2017-10-06

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce.

    Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

    Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

    Naszym Klientem jest firma, która zdobyła prestiżowe wyróżnienie Global Top Employer 2017.

    Miejsce pracy: Kraków
    PM/07/2017

    Opis stanowiska pracy:

    • Procesowanie dokumentów księgowych
    • Przygotowywanie płatności
    • Uzgadnianie niezgodności
    • Prace administracyjne na stanowisku pracy, wsparcie działu
    • Zarządzanie i archiwizacja dokumentów firmy, zgodnie z polityka firmy
    • Przygotowywanie raportów, zestawień, analiz

    Od kandydatów oczekujemy:

    • Wykształcenia wyższego (lub student 4-5 roku)
    • Dobrej znajomości języka angielskiego min. B2
    • Wysoko rozwiniętych zdolności analitycznych
    • Otwartości na nowe zadania i wyzwania
    • Umiejętności obsługi MS Office

    Oferujemy:

    • Ciekawą i stabilną pracę w przyjaznym, międzynarodowym zespole
    • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia, ciągłego podnoszenia kwalifikacji i umiejętności językowych
    • Atrakcyjny pakiet benefitów (opieka medyczna Luxmed, dofinasowanie do posiłków)
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Prosimy o dołączenie klauzul: „Wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanych dokumentów związanych z rekrutacją w bazie kandydatów przez Work Service S.A. co pozwoli wziąć mi udział w kolejnych procesach rekrutacyjnych” „Wyrażam zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym spółkom zależnym i powiązanym z Work Service S.A. w rozumieniu przepisów Kodeksu spółek handlowych oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacyjnymi”

    Administratorem Twoich danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacyjnym jest Work Service S.A. z siedzibą we Wrocławiu ul. Gwiaździsta 66. Dane, które dobrowolnie nam przekazałeś możesz poprawić lub usunąć w dowolnym momencie. Przekazując nam swoje dokumenty rekrutacyjne wyrażasz zgodę byśmy przetwarzali Twoje dane w związku z prowadzoną rekrutacją.