Ta oferta pracy jest nieaktualna od 15 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Księgowy z językiem hiszpańskim

  • Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • 07.12.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Znasz język hiszpański?

Cenisz dobrą atmosferę i równowagę między życiem zawodowym a prywatnym?

Oczekujesz możliwości kontynuowania swoich doświadczeń i rozwoju zawodowego?

A może zastanawiasz się nad zmianą ścieżki zawodowej?

6548
Kraków

Wymagania:

  • Min. dobra znajomość języka hiszpańskiego
  • Min. komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Wykształcenie wyższe lub ukończony III rok studiów
  • Umiejętność obsługi Windows i MS Office
  • Komunikatywność
  • Otwartość na pracę w grupie
  • Systematyczność i dokładność
  • Zorientowanie na klienta
  • Dodatkowym plusem będzie doświadczenie zawodowe w księgowości lub dowolnej pracy biurowej
  • Dyspozycyjność (praca w pełnym wymiarze godzin)
  • Chęć podjęcia pracy w Krakowie

Obowiązki:

  • Księgowanie faktur wychodzących
  • Wystawianie faktur dla Klientów
  • Rozliczanie kont klientów, rozliczenia sprzedaży
  • Kontakt z Klientem wewnętrznym oraz Klientami zewnętrznymi, potwierdzanie sald
  • Ściąganie należności

Oferujemy:

  • Możliwość długofalowego rozwoju zawodowego w obszarze księgowości
  • Szkolenia początkowe i zaawansowane
  • Stabilne zatrudnienie i ciekawą pracę w renomowanej firmie oraz międzynarodowym środowisku
  • Pracę w inspirującym zespole, przyjaznej atmosferze z wykorzystaniem zaawansowanych systemów
  • Codzienny kontakt zawodowy w języku hiszpańskim
  • Możliwość nauki i doskonalenia znajomości języków obcych
  • Unikalny pakiet benefitów i system premiowy
  • Elastyczny, dzienny czas pracy sprzyjający zachowaniu równowagi między życiem zawodowym i prywatnym
  • Warunki i organizację pracy przyjazną dla matek – wyróżnienie w plebiscycie „Firma Przyjazna Matce”
opisopis