Ta oferta pracy jest nieaktualna od 193 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Księgowy z językiem hiszpańskim

  • Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • 2017-12-07

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Znasz język hiszpański?

    Cenisz dobrą atmosferę i równowagę między życiem zawodowym a prywatnym?

    Oczekujesz możliwości kontynuowania swoich doświadczeń i rozwoju zawodowego?

    A może zastanawiasz się nad zmianą ścieżki zawodowej?

    6548
    Kraków

    Wymagania:

    • Min. dobra znajomość języka hiszpańskiego
    • Min. komunikatywna znajomość języka angielskiego
    • Wykształcenie wyższe lub ukończony III rok studiów
    • Umiejętność obsługi Windows i MS Office
    • Komunikatywność
    • Otwartość na pracę w grupie
    • Systematyczność i dokładność
    • Zorientowanie na klienta
    • Dodatkowym plusem będzie doświadczenie zawodowe w księgowości lub dowolnej pracy biurowej
    • Dyspozycyjność (praca w pełnym wymiarze godzin)
    • Chęć podjęcia pracy w Krakowie

    Obowiązki:

    • Księgowanie faktur wychodzących
    • Wystawianie faktur dla Klientów
    • Rozliczanie kont klientów, rozliczenia sprzedaży
    • Kontakt z Klientem wewnętrznym oraz Klientami zewnętrznymi, potwierdzanie sald
    • Ściąganie należności

    Oferujemy:

    • Możliwość długofalowego rozwoju zawodowego w obszarze księgowości
    • Szkolenia początkowe i zaawansowane
    • Stabilne zatrudnienie i ciekawą pracę w renomowanej firmie oraz międzynarodowym środowisku
    • Pracę w inspirującym zespole, przyjaznej atmosferze z wykorzystaniem zaawansowanych systemów
    • Codzienny kontakt zawodowy w języku hiszpańskim
    • Możliwość nauki i doskonalenia znajomości języków obcych
    • Unikalny pakiet benefitów i system premiowy
    • Elastyczny, dzienny czas pracy sprzyjający zachowaniu równowagi między życiem zawodowym i prywatnym
    • Warunki i organizację pracy przyjazną dla matek – wyróżnienie w plebiscycie „Firma Przyjazna Matce”
    opisopis