Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Młodszy księgowy z językiem niemieckim

Randstad Polska Sp. z o.o.

6 000 brutto / mies.
  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • umowa o pracę tymczasową
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa

Rekrutujemy dla

Posiadasz pierwsze doświadczenie w dziale finansowym lub księgowym? Znasz język niemiecki i angielski? Interesuje Cię praca w międzynarodowym środowisku gdzie inwestuje się w rozwój pracowników oraz w nowoczesne technologie? Chcesz rozwijać swoje umiejętności językowe? Zaaplikuj !

Twój zakres obowiązków

  • dokonywanie dziennych i miesięcznych zapisów księgowych w systemach ERP, zapewniając dokładne zamknięcie rachunków na koniec miesiąca

  • wprowadzanie i przetwarzanie danych z transakcji

  • prowadzenie i aktualizacja ewidencji kont

  • uzgadnianie i bilansowanie transakcji

  • monitorowanie terminów płatności

  • weryfikacja kontrahentów pod kontem działalności zgodnie z przepisami

  • realizowanie zadań ad hoc i projektów przydzielonych przez przełożonego

Wymagania pracodawcy

  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego oraz bardzo dobrej znajomości języka angielskiego

  • wykształcenie wyższe z zakresu finansów lub rachunkowości

  • ogólna znajomość głównych procesów księgowych

  • bardzo dobra praktyczna znajomość Excel (tabele przestawne, wyszukiwanie pionowe i poziome)

  • umiejętności analityczne i gotowość do pracy z danymi liczbowymi

  • komunikatywność i umiejętności interpersonalne

  • doświadczenie w dziale księgowości lub biurze rachunkowym (mile widziane)

  • podstawowa wiedza dot. akcyzy, VAT i innych podatków pośrednich

  • dostępność w pełnym wymiarze godzin od poniedziałku do piątku

Pracodawca oferuje

  • pracę dla Centrum Usług Wspólnych wiodącej firmy z branży paliwowej

  • możliwość zdobycia doświadczenia w dziale księgowym

  • pracę zdalną w okresie epidemii COVID

  • międzynarodowe środowisko pracy

  • dofinansowanie do wyposażenia miejsca pracy zdalnej

  • pakiet OK System, dodatkowy pakiet medyczny

  • umowę o pracę tymczasową

  • wynagrodzenie ok. 6000 brutto

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Przewiń do profilu firmy