Ta oferta pracy jest nieaktualna od 6 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Księgowy z Językiem Niemieckim (Procure to Pay)

  • łódzkie
  • Specjalista
  • 13.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    nr ref.: 6527

    Znasz język niemiecki? Chcesz rozpocząć karierę w księgowości?

    Cenisz dobrą atmosferę i równowagę między życiem zawodowym a prywatnym?

    Liczysz na solidne wdrożenie do pracy i możliwości rozwoju?

    Nasz Klient to międzynarodowa firma ulokowana w nowoczesnym i przestronnym biurze w dobrze skomunikowanej części Krakowa. Zatrudnia ponad 1000 osób na wszystkich poziomach stanowisk. Firma wchodzi w skład globalnej grupy lotniczej i dla spółek z tej grupy zapewnia usługi, m.in. z zakresu Finansów, Księgowości, Human Resources, Raportowania oraz Zakupów.

    Region:

    Kraków, małopolskie

    WYMAGANIA:

    • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego (min. B1)
    • Podstawowa znajomość języka angielskiego
    • Umiejętność obsługi Windows i MS Office
    • Komunikatywność
    • Otwartość na pracę w grupie
    • Systematyczność i dokładność
    • Zorientowanie na klienta
    • Dodatkowym plusem będzie doświadczenie zawodowe w księgowości lub dowolnej pracy biurowej
    • Dyspozycyjność (praca w pełnym wymiarze godzin)
    • Chęć podjęcia pracy w Krakowie

    OBOWIĄZKI:

    • Księgowanie faktur przychodzących
    • Kontakt z Klientem wewnętrznym oraz dostawcami w języku niemieckim
    • Uzgadnianie sald kont dostawców i kont pracowniczych
    • Przygotowywanie płatności
    • Rozliczenia międzyokresowe

    OFERUJEMY:

    • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w obszarze księgowości
    • Solidne wdrożenie do pracy
    • Codzienny kontakt z językiem niemieckim
    • Pracę w renomowanej firmie oraz międzynarodowym środowisku
    • Świetną atmosferę w pozytywnym zespole
    • Szkolenia oraz możliwości rozwoju zawodowego
    • Rozwój kompetencji językowych (dofinansowanie kursów)
    • Unikalny pakiet benefitów (m.in. opiekę medyczną, kartę Multibenefit, pakiet kafeteryjny)
    • Pracę w stolicy polskiej kultury i możliwość udziału w licznych wydarzeniach kulturalnych i sportowych odbywających się w Krakowie
    • Spełnienie marzeń o dalekich podróżach, dzięki atrakcyjnym zniżkom na bilety lotnicze
    • Możliwość dostosowania godzin pracy do prywatnych potrzeb – rozpoczęcie pracy między 7.00 a 10.00
    bottom