Ta oferta pracy jest nieaktualna od 323 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy księgowy

  • Zielona Góra, lubuskie
  • Specjalista
  • 31.07.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Viatec Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko
    Controlling Assistant/Młodszy księgowy
    Miejsce pracy: Zielona Góra

    Wymagania:
    • Biegła znajomość MS Excel
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
    • Mile widziani studenci
    Obowiązki:
    • Współpraca z innymi działami firmy w celu kontroli realizacji i efektywności projektów
    • Opracowywanie danych, przygotowywanie analiz, raportów, zestawień,
    • Koordynacja obiegu dokumentów (zamówień, budżetów, faktur, korespondencji)
    • Rozliczanie prowadzonych projektów
    • Przygotowywanie analiz i prezentacja danych wewnętrznych
    • Rozwijanie narzędzi kontrolingowych wspomagających pracę firmy
    • Wsparcie przy budżetowaniu i analizie odchyleń budżetowych, wycenach projektów
    Oferujemy:
    • Możliwość rozwoju umiejętności i własnej kariery
    • Pracę w młodym dynamicznym zespole
    • Stabilne warunki zatrudnienia

    Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz LM za pomocą przycisku: