Ta oferta pracy jest nieaktualna od 17 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Kupiec

  • Katowice, śląskie
  • Specjalista
  • 04.10.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ALDI jest wiodącą firmą handlową w Europie. W Polsce posiada około 130 sklepów. Jest także reprezentowana w dziewięciu europejskich krajach

    Miejsce pracy: Katowice

    Oczekiwania:

    • Wykształcenie wyższe.
    • Minimum 3-letnie doświadczenie
      zawodowe w Dziale Zakupów.
    • Dobra znajomość języka niemieckiego.
    • Umiejętność obsługi komputera
      (MS Office).
    • Umiejętność pracy w zespole.
    • Obowiązkowość, zaangażowanie
      i umiejętność organizowania czasu pracy.

    Nasza oferta:

    • Zatrudnienie w międzynarodowej
      firmie handlowej z tradycjami.
    • Pakiet socjalny (prywatna opieka
      medyczna dla pracowników i ich
      rodzin oraz ubezpieczenie na życie).
    • Miejsce parkingowe przy siedzibie Firmy.
    • Stabilność zatrudnienia i długofalowa
      perspektywa rozwoju.
    • Pogłębione szkolenie wprowadzające
      w różnych działach firmy.

    Twoje zadania:

    • Aktywne poszukiwanie nowych
      dostawców oraz alternatywnych
      źródeł zaopatrzenia.
    • Odpowiedzialność za produkt
      (wprowadzenie, rozwój, opakowanie).
    • Prowadzenie negocjacji handlowych
      z dostawcami.
    • Monitorowanie wyników sprzedaży oraz
      działań konkurencji.
    • Przygotowywanie specyfikacji i ofert
      w zakresie produktowo-cenowym dla
      kontrahentów.
    • Zarządzanie dokumentacją handlową.
    • Współtworzenie materiałów reklamowych.

    Informujemy, że kontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

    Prosimy o przesłanie Państwa aplikacji wraz z następującą zgodą / zgodami:Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a, c RODO z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz art. 22(1) Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r. wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ALDI Sp. z o.o. dla potrzeb aktualnej rekrutacji. Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a RODO z dnia 27 kwietnia 2016 r. wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ALDI Sp. z o.o. dla potrzeb rekrutacji prowadzonych w przyszłości. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami. Jednocześnie informujemy, że administratorem danych osobowych jest ALDI Sp. z o.o., z siedzibą w Chorzowie, ul. Niedźwiedziniec 10, 41-506 Chorzów. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych: [email protected] Szczegółowe informacje na temat ochrony danych osobowych dostępne są na stronie internetowej: www.aldi.pl/informacje_o_ochronie_danych.html w zakładce „Co się dzieje z danymi osobowymi w ramach procesu rekrutacyjnego (RODO)?”.