Młodszy kupiec mody

  • Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • 2019-01-30
  • Ważna jeszcze 9 dni (do 2019-03-01)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    InterKadra to Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego z 12-letnim doświadczeniem na rynku. Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb. Jesteśmy firmą godną zaufania! Nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.

    Obecnie dla naszego Klienta, dużej polskiej firmy z branży modowej prowadzimy rekrutację na stanowisko:

    Miejsce pracy: Kraków
    nr ref.: MK/0119/KR

    Zadania:

    • stała współpraca z zagranicznymi producentami odzieży oraz pozyskiwanie nowych kontaktów;
    • koordynacja procesu produkcji podległej kategorii odzieży;
    • negocjacje handlowe z kluczowymi dostawcami;
    • poszukiwanie rozwiązań dla obniżenia kosztów produkcji oraz maksymalizacji zysków;
    • monitorowanie rynku tkanin i dzianin w poszukiwaniu najbardziej atrakcyjnych jakości dla poszczególnych grup asortymentowych;
    • odpowiedzialność za terminowy import produktów;
    • monitorowanie rynku oraz analiza konkurencji;
    • współpraca z działem projektowym w zakresie wyglądu i jakości produktu.

    Oczekiwania:

    • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – warunek konieczny;
    • wykształcenie wyższe; preferowane wykształcenie ekonomiczne;
    • znajomość j. angielskiego w stopniu min. średnio-zaawansowanym;
    • znajomość MS Excel w stopniu min. dobrym;
    • umiejętność pracy w zespole;
    • zdolności analityczne oraz umiejętność negocjacji;
    • zorientowanie na wynik oraz inicjatywa w działaniu;
    • kreatywność oraz poczucie estetyki;
    • mile widziane zainteresowanie rynkiem fashion; aktualnymi trendami;
    • mile widziane doświadczenie w branży odzieżowej.

    Oferujemy:

    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat;
    • pracę stacjonarną od poniedziałku do piątku w godz. 08:00-16:00 w polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
    • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy;
    • realne możliwości rozwoju i podnoszenia kompetencji;
    • dodatkowe świadczenia (opiekę medyczną, kartę sportową, ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach, zniżki do wykorzystania w sklepach, prezenty świąteczne, owocowe czwartki, wyprawki dla dziecka oraz inne);
    • udział w szkoleniach dot. rozwoju oraz materiałoznawstwa;
    • dostęp do szkoleń językowych;
    • bezpłatne miejsce parkingowe;
    • twórczą atmosferę w pracy oraz swobodę ubioru;
    • wspierający zespół współpracowników (małe teamy pracownicze).

    Nie zwlekaj, aplikuj już dzisiaj!

    Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia!

    Będziemy się kontaktować się z wybranymi kandydatami.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Oferowane stanowisko nie jest tym, którego szukałeś? Zajrzyj na naszą stronę internetową www.interkadra.pl lub odwiedź nas w jednym z 20 centrów rekrutacyjnych na terenie całej Polski i sprawdź co możemy Ci zaproponować.

    W przesłanych aplikacjach prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu powyżej oraz dołączonym życiorysie zawodowym (CV) dla Interkadra Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu powyżej oraz dołączonym życiorysie zawodowym (CV) dla Interkadra Sp. z o.o. w celu przedstawiania mi w przyszłości nowych ofert pracy.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Interkadra Sp. z o.o. w celach przysłania informacji o charakterze marketingowym, pochodzących od Administratora Danych, zgodnie z ustawą z 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 r. nr 144, poz. 1204) przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

    bottomopis