Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Młodszy Kupiec Mody (odzież)

DeeZee Sp. z o.o.O firmie

  • Armii Krajowej 25, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

DeeZee Sp. z o.o.

Armii Krajowej 25

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie negocjacji handlowych z dostawcami (krajowymi i zagranicznymi)

  • Tworzenie oraz obsługa baz danych dostawców i produktów

  • Rozwój bazy dostawców w Polsce i zagranicą

  • Przygotowywanie i koordynacja zamówień

  • Monitorowanie rynku w zakresie oferty produktowej konkurencji, polityki cenowej i trendów

  • Praca w oparciu o ustalony kalendarz dostaw oraz w oparciu o ustalony budżet zakupowy oraz sprzedażowy

  • Współpraca z pozostałymi działami firmy (Dział Graficzny/Studio Fotograficzne/BOK/magazyn/produkt/dział zakupów obuwie)

Nasze wymagania

  • Praca na podobnym stanowisku w branży fashion

  • Doświadczenie w pracy produktowej (z uwzględnieniem asortymentu ubrania)

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie średnim

  • Dobra znajomość MS Office i Excel

  • Zainteresowanie branżą fashion

  • Znajomość trendów i oferty produktowej konkurencji

  • Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu

  • Kreatywność i entuzjazm

  • Prawo jazdy (mile widziane)

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • system premiowania

  • realny wpływ na rozwój produktu i kolekcji

  • możliwość wyjazdów służbowych do najdalszych zakątków świata (Turcja, Włochy, Chiny)

  • możliwość rozwoju i poszerzania swoich kompetencji w zakresie branży fashion

  • pracę w dynamicznym i różnorodnym zespole ludzi, których pasjonuje wykonywana praca

  • kupony zniżkowe do wszystkich marek wchodzących w skład grupy kapitałowej CCC

  • opiekę medyczną (LuxMed)

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

DeeZee.pl – to przede wszystkim miejsce gdzie zrealizujesz odważne i kreatywne pomysły! Jesteśmy jednym z największych sklepów internetowych, który w branży e-commerce fashion od ponad 14 lat zdobywa liczne nagrody i wyróżnienia. Od niedawna DeeZee jest członkiem Grupy Kapitałowej CCC. Na co dzień prowadzimy komunikację do prawie 2 mln obserwatorów na profilach Social Media. Sprawdź nas i dołącz do świetnego zespołu!

Przewiń do profilu firmy