Oferta pracy

Młodszy Kupiec

Meble VOX

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Składanie zamówień u dostawców zgodnie z zapotrzebowaniem oraz według wytycznych

  • Praca z systemem SAP – wprowadzanie danych zamówieniowych, nowych kontrahentów, indeksów towarowych (oraz dalsza modyfikacja)

  • Nadzór nad harmonogramem realizacji zamówień, wyjaśnianie rozbieżności i aktualizacja planu dostaw w systemie

  • Informowanie salonów sprzedaży o aktualnych statusach zamówień i terminach ich realizacji, budowanie relacji z dostawcami i salonami

  • Współpraca z Działem Sprzedaży – powiadamianie o bieżących warunkach współpracy z dostawcami

  • Współpraca z Działem Transportu - planowanie dostaw zamówień do magazynu i salonów sprzedaży

  • Wsparcie operacyjne procesu importu towarów (współpraca z Managerem Importu) w ramach kontroli realizacji wytycznych do dostawców: instrukcje pakowania, etykiety, instrukcje montażu

  • Kontrola i zatwierdzanie faktur zakupu (ich kompletność, zgodność z ofertą) oraz wyjaśnianie rozbieżności z dostawcami

  • Kompletowanie dokumentacji dostaw

Nasze wymagania

  • Pierwsze doświadczenie w obszarze obsługi klienta/dostawców

  • Biegłość w poruszaniu się po arkuszach i funkcjonalnościach MS Excel,

  • Zacięcie analityczne i orientacja na szczegóły,

  • Gotowość do koordynowania kilku tematów równolegle,

  • Umiejętności komunikacyjne - współpraca z Osobami z różnych szczebli wewnątrz organizacji,

  • Dokładność, skrupulatność, rzetelność w codziennym działaniu,

  • Znajomość języka angielskiego min. komunikatywna (głównie wykorzystywany język pisany)

Mile widziane

  • Pierwsze doświadczenie w pracy z systemem SAP

To oferujemy

  • możliwość zdobywania ciekawych doświadczeń i rozwoju zawodowego,

  • współpracę ze zgranym i współpracującym Zespołem,

  • zniżki na cały asortyment VOX – idealne, jeśli chcesz wyremontować, urządzić, odświeżyć swoje wnętrze,

  • dofinansowanie do dalszego rozwoju (szkoły w ramach naszej Grupy, ale nie tylko),

  • pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej i ciekawej kulturze organizacyjnej

  • Benefity

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Meble VOX

Grupa Kapitałowa VOX to firmy zapewniające ofertę komplementarnych produktów do budowy i aranżacji mieszkań oraz domów. Nasze produkty i usługi tworzymy korzystając m.in. z różnych dyscyplin humanistycznych. Dzięki współpracy ze specjalistami i uczelniami z naszej grupy możemy projektować rozwiązania, które wspierają naszych klientów w kreowaniu wnętrz pozwalających być sobą i dających swobodę w realizowaniu życiowych pasji.

Trzon grupy stanowią trzy spółki, będące liderami w swoich branżach w Polsce – Składy VOX, Meble VOX oraz Profile VOX.

Grupa Kapitałowa VOX to przede wszystkim ludzie. Ludzie, którzy tworzą zespół nie tylko w godzinach pracy. W naszych salonach, biurach i fabrykach równie ważne jak standardy, są relacje międzyludzkie i wyznawane wartości. Wspólnie budujemy organizację, w której pracownicy chcą się realizować przez lata.

Przewiń do profilu firmy