Oferta pracy

Młodszy Kupiec w Pionie Art. Spożywcze

KAUFLANDO firmie

KAUFLAND

aleja Armii Krajowej 47

Wrocław

Jesteśmy międzynarodową firmą handlową, która stawia na efektywność, dynamikę i fair play. Nasz sukces w Polsce tworzy kilkanaście tysięcy zaangażowanych pracowników. Dołącz do nas! Zadbamy o Twoją przyszłość, oferując Ci rozwój zawodowy i możliwość wykorzystania Twoich mocnych stron.
Młodszy Specjalista w Pionie Art. Spożywczych

w Departamencie Zakupu

Centrala - Wrocław, Aleja Armii Krajowej 47

Jakie będą Twoje zadania:

  • zarządzanie kategorią produktów
  • udział w negocjacji handlowych
  • współtworzenie strategii zakupów i ich realizacja w ramach kategorii
  • monitorowanie i analizowanie działań konkurencji
  • planowanie i przeprowadzanie działań promocyjnych podnoszących poziom sprzedaży oraz analizowanie trendów rynkowych i zachowań konsumenta.

Czego oczekujemy od Ciebie:

  • minimum roczne doświadczenie w działach kupieckich (zarówno zakupy direct, jak i indirect) lub działach sprzedaży
  • bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego i/lub angielskiego (częsty kontakt ze środowiskiem międzynarodowym)
  • wykształcenia wyższego (preferowane kierunki ekonomiczne)
  • bardzo dobrej znajomości narzędzi MS Excel
  • skuteczności oraz ukierunkowania na osiąganie wyznaczonego celu, chęci do nabywania nowych umiejętności i podnoszenia kwalifikacji

Co Ci zapewnimy:

Czekają na Ciebie ciekawe i odpowiedzialne zadania w dynamicznym zespole, gdzie panuje atmosfera wzajemnego szacunku. Obok różnorodnych możliwości rozwoju zapewnimy Ci atrakcyjne wynagrodzenie i bogaty pakiet benefitów (m.in. prywatną opiekę medyczną, MyBenefit, ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach, bony i upominki na święta). Oferujemy także umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu oraz realną perspektywę rozwoju na stanowisko Kupca.

Buduj razem z nami przyszłość pełną sukcesów!

Ogłoszenie archiwalne