Oferta pracy

Młodszy Kupiec

Carrefour Polska Sp z o.o.O firmie

  • Targowa 72, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Carrefour Polska Sp z o.o.

Targowa 72

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • zarządzasz niekrytycznymi kategoriami zakupowymi (w tym wyszukujesz nowych dostawców, przeprowadzasz benchmark obecnych, a także negocjujesz ceny, warunki dostawy i płatności),

  • przeprowadzasz kontrolę zgodności PO/PR w narzędziu Source-to-Pay,

  • zarządzasz platformą zakupową i katalogiem, czyli rejestrujesz nowe pozycje, dokonujesz niezbędnych aktualizacji i przeprowadzasz cykliczne ’czyszczenie’ katalogu,

  • zarządzasz umowami za pomocą narzędzia Source-to-Pay,

  • wspierasz innych kupców w codziennej realizacji zadań.

Nasze wymagania

  • jesteś absolwentem i chcesz się rozwijać w obszarze zakupów (mile widziane pierwsze doświadczenia w tym obszarze),

  • posługujesz się językiem angielskim umożliwiającym swobodną komunikację (min. B2),

  • dobrze znasz Excel’a i potrafisz korzystać z funkcji: tabele przestawne, wyszukiwanie pionowe i poziome, licz jeżeli,

  • masz analityczne podejście do zadań, a skrupulatność i dokładność to cechy, które Cię wyróżniają,

  • posiadasz zdolności negocjacyjne,

  • lubisz współpracować z ludźmi i dobrze czujesz się w pracy zespołowej.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie: umowę o pracę, umowę na czas nieokreślony już po pół roku,

  • możliwość łączenia pracy z domu z pracą w naszych różnorodnych lokalizacjach,

  • wpływ na kształtowanie polityki zakupowej w podległych kategoriach, co wpływa bezpośrednio na wyniki finansowe Carrefour Polska,

  • realną możliwość awansu oraz wsparcie merytoryczne zespołu,

  • zniżkę na zakupy w Carrefour od pierwszego dnia pracy,

  • wsparcie, jakiego potrzebujesz: prywatną opiekę medyczną (pakiet badań i konsultacji finansowany przez pracodawcę), ubezpieczenia na życie, wyprawki dla dzieci, bony świąteczne, kartę MultiSport, świadczenia socjalne.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • wyprawka dla dziecka