Ta oferta pracy jest nieaktualna od 166 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Kupiec

  • wielkopolskie
  • Asystent
  • 2017-02-03

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

GOMEZ

Gomez  to multibrandowe salony stacjonarne i internetowy dom mody gomez.pl oferujące odzież, obuwie, torebki i akcesoria najlepszych marek premium na świecie. W naszej ofercie znajdziecie najnowsze kolekcje marek takich jak: Red Valentino, Michael Kors, Tommy Hilfiger, PINKO, Twin-set, UGG, Hugo Boss, Guess, Armani Jeans, Liu Jo, Calvin Klein i inne.

Wierzymy, że ubranie jest integralną częścią każdego z nas – jest odzwierciedleniem naszej osobowości i charakteru. Kochamy modę i żyjemy nią. Chcemy wciągać naszych klientów i pracowników w pełną przygód podróż po stolicach mody na całym świecie, najnowszych trendach i nowatorskim designie. Cały czas się rozwijamy powiększając ofertę o nowe marki i zmieniamy salony, bo dbamy o najwyższy komfort naszych klientów.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy pracownika na stanowisko:

Region: wielkopolskie

Zakres obowiązków:

  • zarządzanie produktami w podległej kategorii (analiza odsprzedaży, domawianie produktów, zarządzanie ceną)
  • słały kontakt z dostawcami
  • zarządzanie stanami magazynowymi
  • kontrola i monitoring rynku
  • współpraca z pozostałymi działami w firmie (marketing, magazyn, salony stacjonarne)
  • szkolenia produktowe

Wymagania:

  • Zmysł analityczny
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego -warunek konieczny
  • Znajomość marek i trendów mody
  • Dokładność, skrupulatność
  • Zdolności negocjacyjne i organizacyjne
  • Umiejętność pracy pod presją czasu oraz pracy w zespole
  • Znajomość programu SAP będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • proces adaptacji pod kierunkiem Lidera zespołu
  • możliwość dalszego rozwoju w ramach struktur organizacyjnych GOMEZ
  • kartę MultiSport i pakiet socjalny (opieka medyczna)
  • atrakcyjne rabaty pracownicze na asortyment dostępny w salonach GOMEZ
  • imprezy integracyjne

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV. Jednocześnie informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Administratorem danych jest GOMEZ z siedzibą w Poznań 60-693, Drobnika 2 . Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się