Oferta pracy

Młodszy Laborant

Dohler Polska Sp. z o.o.

  • Kozietuły Nowe (pow. grójecki)

    Kozietuły Nowe (pow. grójecki), mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie aplikacji produktowych w szczególności poprzez:

  • przygotowanie produktów zgodnie z przekazanymi recepturami i instrukcjami;

  • przygotowanie niezbędnych materiałów pomocniczych potrzebnych do wykonania zadań (butelki, korki, opakowania itp.);

  • przygotowanie surowców i komponentów potrzebnych do realizacji zadania (syrop cukrowy, surowce, półfabrykaty, woda gazowana itp.);

  • wykonanie badań fizyko- chemicznych;

  • Bieżące informowanie developerów o pojawiających się problemach w trakcie wykonywania receptur (rozwarstwianie, wpienianie, odbarwianie itp.).

  • Dbałość o odpowiednie stany magazynowe surowców, w szczególności poprzez:

  • zdejmowanie z wewnętrznego stanu magazynowego pozycji użytych do aplikacji;

  • bieżące monitorowanie dostępności surowców;

  • zlecanie zamówienia surowców, półfabrykatów, aromatów oraz innych materiałów pomocniczych do osób odpowiedzialnych za zabezpieczenie stanu magazynowego w laboratorium.

  • Informowanie o potrzebie zakupu sprzętu, wyposażenia, odczynników niezbędnego do wykonania aplikacji i badań.

Nasze wymagania

  • Min 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku lub zbliżone

  • Wykształcenie: średnie

  • Praktyczne doświadczenie w pracy laboratoryjnej

  • Obsługa programów komputerowych (MS Office)

  • Umiejętności organizacyjnych

  • Umiejętności przewidywania, planowania

  • Chęci podnoszenia własnych kwalifikacji

  • Pozytywnego nastawienia i otwartości – praca w dużym zespole pod presją czasu

To oferujemy

  • Przyjazną atmosferę i wsparcie w realizacji celów.

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę czas określony, docelowo na czas nieokreślony.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

  • Rozbudowany pakiet benefitów i świadczeń socjalnych m.in. ubezpieczenie na życie i opieka medyczna za symboliczne 1 zł oraz korzystne warunki dla członków rodziny.

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych w formie szkoleń oraz kursów językowych, w tym bezpłatny dostęp do platformy językowej eTutor.

  • Zatrudnienie – od zaraz, po sprawdzeniu kwalifikacji i kompetencji.

Benefity:

W Döhler Sp. z o.o. oferujemy o wiele więcej, niż stałe wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę. Rozwijamy i udoskonalamy naszą ofertę benefitów, aby były dla naszych pracowników jak najbardziej atrakcyjne.

•Dbamy o Ciebie i Twoją rodzinę

Pakiet medyczny dla Ciebie z możliwością rozszerzenia go na członków rodziny. Podstawowa składka dla pracownika zaczyna się już od 1zł! Oferta grupowego ubezpieczenia na życie również z opcją objęcia ochroną dorosłych członków rodziny.

•Dbamy o Twoja kondycję i twoich najbliższych

Karta MultiSport dla Ciebie z możliwością rozszerzenia go na członków rodziny i/lub znajomych.

•Stawiamy na dobrą atmosferę

Kultura konstruktywnego feedbacku, pozytywna atmosfera w pracy, budżet na spotkania integracyjne, akcje

z udziałem pracowników: coroczne dni otwarte dla dzieci naszych pracowników, pikniki pracownicze, zabawy mikołajkowo-wigilijne, regularne poczęstunki z różnych okazji, konkursy, system płatnych poleceń do pracy.

•Dbamy o Twój rozwój

Dofinansowanie podnoszenia kompetencji w formie studiów związanych z wykonywaną pracą, program wspierający naukę języków obcych, szkolenia wewnętrzne, budżet szkoleń dla potrzeb szkoleń zewnątrz zakładowych.

Proces rekrutacji:

  • Aplikacja online za pośrednictwem serwisu ogłoszeniowego, lub offline- CV dostarczone do zakładu;

  • Kontakt telefoniczny z wybranymi kandydatami, jako etap preselekcji;

  • Rozmowa z kierownikiem, do którego prowadzona jest rekrutacja oraz specjalistą HR. Test językowy (o ile jest on wymagany na danym stanowisku);

  • Oferta współpracy dla wybranego kandydata. Informacja zwrotna do pozostałych osób, które nie zostały wybrane.

Dowiedz się więcej o Pracodawcy:

Przewiń do profilu firmy