Młodszy Laborant

  • Łódź, łódzkie
  • Piotrkowska 60, 90-105 Łódź, Polska pokaż mapę
  • Specjalista
  • 07.08.2019
  • Ważna jeszcze 13 dni (do 06.09.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    FF Marka Własna sp. z o.o. to przedsiębiorstwo z ponad 15- letnim doświadczeniem na rynku lodów i deserów mrożonych. Spółka posiada dwa zakłady produkcyjne: w Kaliszu oraz w Chechle Pierwszym. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w produkcji marek własnych na zamówienie sieci handlowych. Wieloletnia działalność oraz współpraca z głównymi graczami na rynku lodów sprawia, że spółka doskonale orientuje się w najnowszych technologiach, surowcach oraz w aktualnych trendach.

    Aktualnie poszukujemy kandydatów zainteresowanych pracą na stanowisku:
    Miejsce pracy: Chechło Pierwsze (pow. pabianicki)
    13/LAB/CH

    Oferujemy:

    • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie produkcyjnej w oparciu o umowę o pracę
    • Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności
    • Pracę w systemie 3 zmianowym
    • Proces adaptacyjny nowego pracownika
    • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w ramach struktur wewnętrznych
    • Pracę w przyjaznym zespole, zapewniającym wsparcie i dobrą atmosferę
    • Pakiet Benefit: dofinansowanie do Karty Multisport, ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach, dostęp do platformy e-learningowej do nauki języka angielskiego
    • Dogodny dojazd do miejsca pracy, bezpłatny parking

    Zadania:

    • Pobieranie próbek i wykonywanie analiz laboratoryjnych (mikrobiologicznych, fizyko-chemicznych)
    • Koordynacja wykonywanych badań materiałów wyrobów gotowych zgodnie z przyjętym harmonogramem
    • Raportowanie wyników badań oraz ich archiwizacja
    • Analiza krytycznych punktów kontroli na linii produkcyjnej
    • Współudział w tworzeniu niezbędnej dokumentacji jakościowej (procedury, instrukcje, specyfikacje)

    Wymagania:

    • Wykształcenie kierunkowe (biotechnologia, chemia, mikrobiologia, itp.)
    • Doświadczenie na pokrewnym stanowisku pracy - mile widziane
    • Doświadczenie zdobyte w branży FMCG będzie dodatkowym atutem
    • Znajomość zagadnień związanych z obszarem jakości w przemyśle spożywczym
    • Podstawowa wiedza z zakresu standardów systemów zapewniania jakości oraz bezpieczeństwa żywności (HACCP, FS, BRC, itp.)
    • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (Ms Office)
    • Zdolności analityczne, solidność, dokładność, zaangażowanie i systematyczność
    • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym
    Kandydatów prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj z podaniem w tytule nazwy stanowiska.

    Informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

    Wyrażenie poniższej zgody jest niezbędne do udziału w procesie rekrutacyjnym:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez FF Marka Własna Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi
    (KRS: 0000046958) moich danych osobowych zawartych w dokumencie „Kwestionariusz osobowy kandydata/pracownika” oraz złożonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych (np. CV, list motywacyjny) w celu i zakresie niezbędnym do realizacji procesu rekrutacji. W przypadku, gdy stanowisko pracy, na które aplikuję wiąże się z korzystaniem z odzieży i obuwia roboczego, wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich rozmiarów ubrań i obuwia w celu zakupu przez przyszłego pracodawcę odpowiedniej odzieży i obuwia roboczego.

    Wyrażenie poniższej zgody umożliwia udział w przyszłych procesach rekrutacyjnych

    (KRS: 0000046958) moich danych osobowych zawartych w dokumencie „Kwestionariusz osobowy kandydata/pracownika” oraz złożonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych (np. CV, list motywacyjny) na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez FF Marka Własna Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi.