Młodszy laborant

Maspex

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • pobieranie prób surowców, półproduktów i wyrobów gotowych,

  • obsługa urządzeń laboratoryjnych,

  • kontrola i badania środków spożywczych,

  • udział w pracach badawczo-rozwojowych,

  • dokumentowanie prowadzonych analiz.

Nasze wymagania

  • wykształcenie związane z przetwórstwem spożywczym (technologia żywności lub pokrewne),

  • znajomość technik laboratoryjnych w zakresie badań fizykochemicznych produktów zbożowych,

  • znajomość metodyk badawczych środków spożywczych,

  • rzetelność, dyspozycyjność oraz umiejętność pracy w zespole,

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym,

  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca komunikację,

  • znajomość pakietu MS Office,

  • mile widziane będą doświadczenie na podobnym stanowisku, znajomość Prawa Żywnościowego i zagadnień z zakresu bezpieczeństwa żywności oraz systemów jakości.

To oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,

  • stabilność zatrudnienia gwarantowaną umową o pracę,

  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,

  • atrakcyjny pakiet socjalny.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • paczki świąteczne

  • karta MultiSport

Maspex

Każdy z naszych produktów to zasługa wspólnej pracy całego zespołu Maspex, niezależnie od działu! Tutaj doceniamy każdego pracownika, dajemy spore możliwości rozwoju i zdobywania wiedzy, a przede wszystkim - tworzymy bardzo zgrany zespół.

A Ty możesz tworzyć go razem z nami!

Przewiń do profilu firmy