Ta oferta pracy jest nieaktualna od 14 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Laborant

  • Stęszew, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 04.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    OXYTOP SP. Z O.O.

    Oxytop Sp. z o.o. od 1992 roku produkuje nadtlenki organiczne stosowane do kopolimeryzacji nienasyconych żywic poliestrowych. Robimy to z pasją i dużym zaangażowaniem, przez co uzyskaliśmy produkty o wysokiej jakości. O nadtlenkach wiemy dużo, ale nieustannie odkrywamy możliwości doskonalenia. Z pokorą dla praw natury tworzymy wyroby o dużej czystości. Chociaż produkty te nigdy nie będą ekologicznie przyjazne, dobieramy tak komponenty, aby stwarzały jak najmniejsze zagrożenia. Otaczamy zakład zielenią, aby udowodnić, że wysoce skomplikowana chemia może koegzystować z przyrodą.

    Naszymi odbiorcami są indywidualni producenci oraz dystrybutorzy żywic poliestrowych. Z roku na rok zyskujemy nowych klientów i coraz lepsze opinie produktów. Duże zaangażowanie zespołu laboratoryjnego w opracowanie nowoczesnych technologii oraz analitykę wyrobów, aktualnie procentuje wzrastającym zainteresowaniem.

    Miejsce pracy: Stęszew

    Spółka Oxytop poszukuje kandydata na stanowisko Młodszego Laboranta.

    Zakres obowiązków:

    • wykonywanie analiz chemicznych,
    • kontrola jakości produktów,
    • aktywne uczestniczenie w nowych projektach,
    • organizacja i nadzór nad systemem dokumentacji produkcyjnej,
    • organizacja i nadzór nad systemem badania i przechowywania próbek,
    • codzienna aktualizacja danych w systemach komputerowych.

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe chemiczne (preferowana specjalność: chemia organiczna),
    • doświadczenie na podobnym stanowisku,
    • znajomość języka angielskiego,
    • zdolności manualne,
    • dobra organizacja pracy i samodzielność w działaniu,
    • kreatywność i pomysłowość,
    • umiejętność pracy w grupie,
    • zaangażowanie i dyspozycyjność,
    • umiejętność wykonywania analiz komputerowych,
    • gotowości do pracy w systemie 2-zmianowym,
    • wysoka kultura techniczna i osobista.

    Mile widziane:

    • znajomość chemii w zakresie nadtlenków organicznych.

    Oferta:

    • stabilne warunki zatrudnienia,
    • możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania ciekawych doświadczeń,
    • praca w dynamicznie rozwijającym się zakładzie produkcyjnym,
    • pakiet socjalny (m.in. ubezpieczenie grupowe, pakiet medyczny, karta sportowa).

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (CV, list motywacyjny) klikając w przycisk aplikowania.

    Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami spełniającymi stawiane wymagania.

    Prosimy o dopisanie w dokumentach aplikacyjnych następujących klauzul:
    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Oxytop Sp. z o.o. z siedzibą w Antoninku 2, 62-050 Stęszew, moich danych osobowych w dostarczonych dokumentach aplikacyjnych, w szczególności informacji które przekraczają zakres danych osobowych wymaganych na podstawie przepisów prawa, dla potrzeby toczącego się procesu rekrutacyjnego na stanowisko, na które składam aplikację. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Oxytop Sp. z o.o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

    Oświadczam, że zapoznałam/zapoznałem się z zasadami przetwarzania moich danych osobowych w Oxytop Sp. z o.o. z siedzibą w Antoninku 2, 62-050 Stęszew umieszczonych na stronie internetowej pod adresem: Przetwarzanie danych osobowych.