Ta oferta pracy jest nieaktualna od 376 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Lider ds Utrzymania Klientów Biznesowych

  • Katowice, śląskie
  • Kierownik
  • 13.04.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    g
    Miejsce pracy: Katowice

    W związku z dynamicznym rozwojem Zespołu Utrzymania Klientów Biznesowych poszukujemy Lidera odpowiedzialnego za utworzenie nowego zespołu Telefonicznych Doradców Klienta Biznesowego

    Zakres zadań:

    • zarządzanie zespołem Telefonicznych Doradców ds Utrzymania Klientów Biznesowych (m.in. rekrutacja, coaching, dbanie o wysoką jakość rozmów),
    • realizacja celów zespołu, praca na KPI
    • rozwój, wdrażanie i koordynownie inicjatyw wpływających na zmniejszanie rezygnacji i odłączeń klientów UPC oraz zwiększenie lojalizacji wraz z wartością klientów UPC
    • reprezentowanie Działu w projektach firmowych oraz koordynowanie zadań, informacji, procesów w zakresie proaktywnej retencji
    • czynny udział we wdrażaniu nowych projektów

    Wymagania:

    • doświadczenie w branży Call Center, mile widziana znajomość procesów Retention
    • doświadczenie w koordynowaniu bądź zarządzaniu pracą konsultantów telefonicznych
    • nastawienie na realizację celów biznesowych
    • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
    • gotowość do pracy w systemie zmianowym

    Oferujemy:

    • pracę w największym Call Center UPC w Polsce
    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w stabilnej firmie, będącej liderem cyfrowych usług kablowych
    • rozpoznawalną i cenioną markę naszych usług
    • wynagrodzenie - w części uzależnione od wyników pracy
    • benefity (prywatna opieka medyczna, pakiet sportowy, pakiet usług UPC)
    • atmosferę pracy sprzyjającą związaniu się z nami na dłużej
    • otwartość na inwencję i pomysły wspierające dalszy rozwój Działu

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk:

    Prosimy o dołączenie do dokumentów klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm".