Oferta pracy

Młodszy Lider Projektu w dziale Prototypowania

Shapers‘ Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Rynkowska 9, Bydgoszcz
    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Shapers‘ Polska Sp. z o.o.

Rynkowska 9

Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków

Lider Projektu w Dziale Prototypowania ściśle współpracuje z naszym zespołem produkcyjnym i sprzedażowym, jak również pozostaje w stałym kontakcie z klientami, aby odpowiadać na ich konkretne potrzeby projektowe.

Główna rola osoby zatrudnionej na proponowanym stanowisku:

Lider Projektu jest pomostem między Sprzedażą, Produkcją i Klientami. Ma za zadanie przygotowanie ofert oraz dostarczenie informacji o wydajności i harmonogramie celem wsparcia klientów w spełnieniu wymagań dotyczących produktów i terminów.

Nasze wymagania

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne,

  • Biegła znajomość języka angielskiego i niemieckiego,

  • Umiejętność do pracy pod presją krótkich terminów przy zdolności przetwarzanie dużej ilości danych,

  • Na Stanowisku Lidera Projektu wymagana jest gotowość, od czasu do czasu, do wizyt i podróży służbowych do innych oddziałów Prototypowania grupy ARRK i u klienta,

  • Doświadczenie na stanowisku Lidera Projektu nie jest wymagane,

  • Chętnie spotkamy się z kandydatami z biegłą znajomością języka angielskiego i niemieckiego bez doświadczenia handlowego.

To oferujemy

  • Zadowalające środowisko pracy i dobrą atmosferę

  • Pracę z młodym, zmotywowanym zespołem

  • Bogaty pakiet socjalny (prywatna opieka zdrowotna, świadczenia sportowe itp.)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Shapers’ Polska Sp. z o. o. w Bydgoszczy

Lider w produkcji dużych form wtryskowych i prototypów

Rok powstania: 1996

Liczba zatrudnionych: 250 osób

Jedyny oddział Grupy ARRK w Polsce.

Przewiń do profilu firmy