Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Logistyk (dział serwisu i reklamacji)

MANTA S.A.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca z firmami kurierskimi oraz spedycjami przy organizacji odbioru/dostaw towaru (reklamacje)

  • Nadzór nad terminowością realizowanych zleceń transportowych

  • Obsługa Klienta w zakresie realizacji zleceń serwisowych

  • Awizowanie oraz koordynacja dostaw do magazynów w kilku lokalizacjach

  • Dbałość o efektywność kosztową w zakresie realizacji transportu

  • Wyjaśnianie rozbieżności

  • Zapewnienie sprawnego przepływu informacji

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe preferowane kierunki: logistyka, transport

  • Doświadczenie min. 1 rok w dziale logistyki na podobnym stanowisku

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, szczególnie MS Excel

  • Umiejętności współpracy w zespole

  • Inicjatywa w działaniu, aktywne rozwiązywanie problemów

  • Umiejętności planowania i organizacji

  • Umiejętności analityczne

  • Mile widziane doświadczenie w pracy z systemami ERP

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem

  • Stabilne zatrudnienie w spółce o ugruntowanej pozycji rynkowej (20 lat)

  • Możliwość zdobycia w krótkim czasie bardzo szerokiego spektrum umiejętności

  • Możliwość rozwoju, profesjonalne szkolenia

  • Zgrany i pomocny zespół, miła atmosfera

  • Duży wygodny parking

  • Dodatkowe benefity (karta enel-med., Benefit, j. angielski, j. hiszpański)

  • Zakupy pracownicze elektroniki w atrakcyjnych cenach

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

MANTA S.A.

Od 1998 roku dzięki naszemu zafascynowaniu elektroniką użytkową skupiamy się na dostarczaniu rozwiązań wspomagających i uatrakcyjniających życie. Jako pierwsi w Polsce rozpoczęliśmy produkcję sprzętu elektronicznego i produkujemy ją do dzisiaj. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów rozszerzyliśmy ofertę o odnawialne źródła energii takie jak elektrownie fotowoltaiczne, pompy ciepła i wszystko co przyczynia się do ochrony naszego środowiska. Fascynuje nas produkcja energii słonecznej ze słońca i w związku z tym oferujemy sprawdzone produkty z długoletnią gwarancją. Naszą dewizą jest kompleksowa usługa, długowieczność działania naszych urządzeń oraz zadowolenie naszych klientów.

Przewiń do profilu firmy

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku aplikowania. Prosimy o wpisanie w temacie wiadomości "Młodszy Logistyk" .