Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Magazynier

TS PCBO firmie

  • Benzynowa 21, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

TS PCB

Benzynowa 21

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • załadunek oraz rozładunek / kontrola jakościowa i ilościowa dostaw towaru do magazynu

  • przyjmowanie i wydawanie towarów

  • wydawanie towaru z magazynu według zamówienia

  • utrzymywanie porządku i czystości w magazynie

  • przestrzeganie wewnętrznych procedur firmy

Nasze wymagania

  • uprawnienia do obsługi wózka widłowego (warunek konieczny)

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • znajomość gospodarki magazynowej

  • rzetelność, uczciwość i kultura osobista

  • umiejętność pracy w zespole

  • dobra organizacja pracy

  • praktyczna znajomość MS Office (Word i Excel),

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym (6-14, 9-17,14-22)

To oferujemy

  • pracę w firmie będącej liderem na rynku

  • pracę w stabilnym i nowoczesnym zakładzie

  • otwarte i wspierające środowisko pracy

  • umowę o pracę

  • system premiowy (comiesięczna premia zależna od wyniku zakładu)

  • dofinansowanie do karty Multisport, darmowe wejściówki na basen

  • dodatkowe premie i nagrody

TS PCB

TS PCB jest jednym z grupy zakładów tworzących Techno – Service S.A. Od ponad 35 lat w naszym zakładzie powstają obwody drukowane najwyższej jakości, które dla naszych klientów są podstawą ich własnej produkcji. Największą satysfakcję daje nam pomaganie w tworzeniu dobrych produktów naszych klientów

Przewiń do profilu firmy