Oferta pracy

Młodszy Magazynier

Danfoss

  • Tryb wypłaty:miesięczna

Danfoss

Chrzanowska 5

Grodzisk Mazowiecki

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa wózków czołowych i systemowych (wymagane uprawnienia UDT),

  • Przyjmowanie i kompletacja dostaw,

  • Uzupełnianie komponentów i obsługa produkcji,

  • Obsługa komputera.

Nasze wymagania

  • Posiadane uprawnienia UDT na wózki widłowe,

  • Szybkość przyswajania wiedzy,

  • Umiejętność pracy w zespole, aby osiągać wspólny cel,

  • Samodyscyplina, elastyczność.

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej firmie produkcyjnej istniejącej na rynku już od 1933 r.,

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio w Danfoss,

  • Bogaty pakiet socjalny (dofinansowanie do obiadów – do 70%, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, Pracowniczy Program Emerytalny, karta sportowa),

  • Dobrą atmosferę pracy,

  • Możliwość rozwoju zawodowego (w ramach określonej ścieżki rozwoju),

  • Cykl szkoleń i możliwość zdobycia uprawnień zawodowych.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • program rekomendacji pracowników

  • dofinansowanie do karty Multisport lub OK Systems

  • do 70% dofinansowania do obiadów

  • bony świąteczne

  • możliwość dołączenia do sekcji sportowych

Danfoss

Firma Danfoss tworzy technologie, które pozwalają uzyskać więcej za mniej. Rozwiązania Danfoss stanowią odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie na innowacje z zakresu infrastruktury, przemysłu spożywczego, efektywności energetycznej i rozwiązań przyjaznych dla klimatu.

Do naszego zespołu w Magazynie w Grodzisku Mazowieckim poszukujemy osób na stanowisko Młodszego Magazyniera.

Jeżeli jesteś zainteresowany taką pracą lub znasz kogoś, kto chciałby podjąć pracę w naszej organizacji, serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym.

Przewiń do profilu firmy