Oferta pracy

Młodszy Magazynier Obsługi Cargo

Welcome Airport Services Sp. z o.o.O firmie

Welcome Airport Services Sp. z o.o.

Kapitana Mieczysława Medweckiego 1

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • rozładunek i załadunek przesyłek w magazynie frachtu lotniczego,

  • prowadzenie dokumentacji magazynowej zgodnie z Regulaminem

  • odpowiednie składowanie przesyłek szczególnego rodzaju

  • prowadzenie ścisłej ewidencji przesyłek wartościowych i zapewnieniu ich bezpiecznego przechowywania.

Nasze wymagania

  • gotowości do pracy pod presją czasu - lotnisko to dynamiczne miejsce

  • umiejętności pracy w zespole,

  • elastyczności i dyspozycyjności (praca na lotnisku to także praca w weekendy i w święta)

  • znajomości obsługi komputera,

  • prawa jazdy kat. B,

Mile widziane

  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych

To oferujemy

  • stabilizację zawodową

  • umowę o pracę na start

  • przejrzystą ścieżkę kariery i rozwoju

  • szkolenia i kwalifikacje uznawane w europejskim lotnictwie cywilnym

  • wsparcie na początku Twojej pracy

  • przyjazna atmosferę pracy

  • prywatną opiekę medyczną

  • pakiet świadczeń socjalnych

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

WELCOME Airport Services Sp. z o.o. jest jednym z największych w Polsce agentów

handlingowch, świadczącym kompleksową obsługę kilkudziesięciu przewoźnikom lotniczym z całego świata na największych lotniskach w Polsce.

Chciałbyś pracować w bliskim kontakcie z samolotem?

Szukasz stabilnego zatrudnienia?

Jesteś pełen chęci do pracy ?

Ta praca jest dla Ciebie!

Przewiń do profilu firmy

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.