Logo Pracuj.pl

Młodszy Magazynier – Operator wózka widłowego

Robelit Sp z o.o.O firmie

Robelit Sp z o.o.

Legionów 79

Częstochowa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Rozładunek towaru na magazynie
  • Składowanie w magazynie towaru
  • Kompletowanie wysyłki towaru do odbiorców
  • Docinanie płyt na komputerowej pile
  • Przestrzeganie obiegu dokumentów magazynowych
  • Organizacja i optymalizacja pracy własnej

Nasze wymagania

  • Uprawnienie do kierowania wózkami widłowymi potwierdzone egzaminem UDT
  • Minimum rok doświadczenia w pracy na stanowisku magazyniera
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • Umowa o pracę ( 3 -miesięczny okres próbny)
  • Wynagrodzenie oparte o system podstawa +premia
  • Praca w systemie jednozmianowym
  • Możliwość awansu i podniesienia kompetencji

Benefity

  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • kawa / herbata
  • napoje
  • parking dla pracowników

Młodszy Magazynier – Operator wózka widłowego, Legionów 79, Częstochowa