Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy magazynier/Pomocnik magazyniera

DLF

  • Hutnicza 53, Gdynia, Pucka 5, Chylonia, Gdynia

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • praca w magazynie

  • pakowanie paczek dla Klientów

  • przyjmowanie dostaw

  • układanie towaru

Nasze wymagania

  • minimum zawodowe wykształcenie

  • staranność i dokładność

  • umiejętność pracy w zespole

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę na cały etat

  • przeszkolenie na stanowisku

  • przyjazną atmosferę pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

DLF

DLF Sp. z o.o. specjalizuje się w sprzedaży na polskim rynku nowoczesnych produktów z zakresu hi-tech, robotyki i AGD. W portfolio firmy znajdują się wysokiej jakości urządzenia renomowanych marek. Cel, jaki stawia sobie firma to dostarczanie produktów, które są w stanie poprawić jakoś życia klientów.

Chcesz mieć wpływ na rozwój produktów i tworzyć pomysły na lepsze życie? Dołącz do naszego dynamicznego zespołu.

Przewiń do profilu firmy

W zależności od doświadczenia istnieje możliwość zatrudnienia

na stanowisku Młodszego Magazyniera