Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Magazynier

Southco Poland sp. z o.o.

  • Tajęcina (pow. rzeszowski)

    Tajęcina (pow. rzeszowski), podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:tak, 3 zmiany
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Przyjmowanie dostaw

  • Kompletacja wysyłek

  • Wsparcie w zapewnieniu prawidłowego przepływu materiałów i wyrobów gotowych

  • Obsługa terminali

  • Obsługa programu SAP moduł magazynowy - po wstępnym przeszkoleniu

  • Dbanie o porządek w magazynie - przestrzeganie norm i standardów jakościowych

Nasze wymagania

  • Dobra organizacja pracy, dokładność w działaniu

  • Zaangażowanie i elastyczne podejście do wykonywanej pracy

  • Umiejętność pracy zespołowej

  • Zdolność i chęć respektowania wysokich standardów BHP i zasad obowiązujących w firmie

Mile widziane

  • Doświadczenia w pracy na magazynie

To oferujemy

  • Możliwość awansu na stanowisko magazynier

  • Kurs UDT na wózki widłowe po pozytywnym przejściu okresu próbnego

  • Szkolenie z SAP

  • Stabilne i pewne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

  • Dobre warunki pracy z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • bony żywieniowe

  • dofinansowanie wypoczynku

  • świętowanie urodzin

  • inicjatywy dobroczynne

Southco jest wiodącym, światowym projektantem i producentem inżynierskich rozwiązań w zakresie systemów dostępu, działającym w ramach TouchPoint Inc. Southco Poland sp. z o.o. jest inwestycją zlokalizowaną w Jasionce k. Rzeszowa.

Przewiń do profilu firmy