Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Młodszy magazynier

Work Service S.A.O firmie

3 000 brutto / mies.
  • Tczew, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny
Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:
MŁODSZY MAGAZYNIERNumer ref.: PM/WS-08/2020/2020/8/40

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • obsługa procesu zwrotów
  • weryfikacja ilościowa i jakościowa dostarczonego materiału i raportowanie niezgodności do działu Zakupów
  • wprowadzanie dostaw do systemu komputerowego
  • obsługa narzędzi i urządzeń np. wagi, liczarki i maszyny do pakowania komponentów

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • podstawowej obsługi komputera
  • uprawnienia do pracy wózkami widłowymi (bardzo mile widziane ale niewymagane )
  • spostrzegawczości, zaangażowania i dokładności

CO OFERUJEMY?

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową - odprowadzamy wszystkie składki, a Ty masz płatne urlopy, zwolnienia lekarskie i dodatki nocne
  • możliwość uzyskania premii
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji i doświadczenia
  • szkolenie w ramach przygotowania do pracy
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne