Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Magazynier

Sondex Sp. z o.o.O firmie

3 000 brutto / mies.
  • Żelazkowo (pow. lęborski), pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

ŚWIATOWY PRODUCENT - FIRMA  DANFOSS

ŁĄCZY SIŁY Z MIĘDZYNARODOWYM PRODUCENTEM USZCZELEK - SONDEX

CHCESZ STAĆ SIĘ CZĘŚCIĄ NASZEGO ZESPOŁU?

OBOWIĄZKI:

  • dbałość o poprawne stany magazynowe;
  • przyjmowanie na magazyn wyrobów gotowych z produkcji i od dostawców zewnętrznych, bezpieczny rozładunek
  • przygotowanie wyrobów gotowych do wysyłki, bezpieczny załadunek;
  • poprawne prowadzenie dokumentacji magazynowej;
  • przeprowadzanie okresowych inwentaryzacji materiałów i towarów;
  • praca na I zmianę (7:00-15:00)

WYMAGANIA:

  • wykształcenie min. zawodowe, preferowane średnie;
  • uprawnienia na wózki widłowe.

OFERUJEMY:

  • przyjazną atmosferę w pracy;
  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych;
  • atrakcyjne ubezpieczenie grupowe i zdrowotne płatne przez pracodawcę;
  • zapewniamy dojazd z trzech kierunków: Lębork, Potęgowo, Garczegorze;
  • oferujemy umowę o pracę na okres próbny, ze stawką 3.000 zł brutto

KONTAKT

OSOBIŚCIE: w siedzibie firmy Żelazkowo 14, 84-351 Nowa Wieś Lęborska, TELEFONICZNIE: 668-891-090, 668-891-083

E-MAIL: CV prosimy przesyłać poprzez przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne