Młodszy Manager ds. Komunikacji Wewnętrznej i Employer Brandingu

Grupa Spółek Danone Polska

  • ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Bobrowiecka 8

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Dołącz do naszego zespołu Komunikacji Wewnętrznej i Employer Brandingu, uwolnij swoją kreatywność i buduj zaangażowanie obecnych i przyszłych pracowników grupy spółek DANONE.

  • W swojej pracy będziesz:

  • współtworzyć i realizować strategię komunikacji wewnętrznej nakierowaną na budowanie poczucia przynależności pracowników do firmy

  • prowadzić projekty i eventy z obszaru komunikacji wewnętrznej i budujących wizerunek pracodawcy

  • zarządzać bieżącą komunikacją wewnętrzną i EBową, spójną ze strategią i kulturą organizacyjną DANONE

  • wspierać wewnętrznych parterów biznesowych z różnych funkcji w procesie komunikowania strategicznych zmian, projektów i inicjatyw

  • pracować na nowoczesnych narzędziach komunikacyjnych takich jak: intranet, Workplace from Meta, ekrany LCD i inne.

  • prowadzić analizę skuteczności akcji komunikacyjnych, wyciągać z niej wnioski i rekomendować zmiany

Nasze wymagania

  • Stanowisko Młodszego Managera ds. Komunikacji Wewnętrznej i EB w DANONE jest stworzone dla Ciebie jeśli:

  • masz doświadczenie w obszarze komunikacji wewnętrznej, Employer Brandingu i Social Media, w tym w mierzeniu ich efektywności

  • wiesz jak opracować dobry plan komunikacji każdego tematu i jak zorganizować event dla całej firmy jakiego jeszcze nie było

  • wyróżnia Cię proaktywność i kreatywność – lubisz mieć wpływ i stale poszukujesz nowych rozwiązań i możliwości śledząc najnowsze trendy komunikacji wewnętrznej i EB

  • masz doświadczenie w prowadzeniu projektów wspierających wdrażanie zmian w dużej organizacji, potrafisz prowadzić kilka projektów równocześnie, samodzielnie i sprawnie organizując sobie pracę,

  • przykładasz uwagę do detali i walorów estetycznych, jednocześnie potrafiąc myśleć strategicznie i z „dużego obrazka”,

  • masz poczucie humoru i lubisz pracować z ludźmi,

  • potrafisz budować bliskie relacje zarówno w zespole jak i z partnerami biznesowymi na wszystkich szczeblach organizacji, wiesz jak spozycjonować się jako ekspert i wsparcie ale też potrafisz wywierać wpływ

  • masz doskonałe zdolności komunikacyjne w mowie i piśmie, zarówno w języku polskim jak i angielskim,

  • znane są Ci nowinki ze świata cyfrowego, świetnie poruszasz się w pakiecie MS Office, szczególnie Power Point i Excel.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie, na umowę o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie w firmie o unikatowej i innowacyjnej kulturze organizacyjnej stawiającej na rozwój i wychodzenie z inicjatywą,

  • Hybrydowy model pracy w systemie 2/3 (3 dni z domu, 2 dni z biura zlokalizowanego na warszawskim Mokotowie, przy ul. Boborowieckiej 8) oraz możliwość pracy zdalnej aż do 30 dni w niemal dowolnym kraju w Europie,

  • Bezpłatne miejsce parkingowe w garażu podziemnym i niezbędne do pracy narzędzia (telefon, laptop),

  • Możliwość rozwoju kompetencji w atmosferze konstruktywnego feedbacku,

  • Szeroki pakiet benefitów dla Ciebie i Twojej rodziny, których szczegółowy opis znajdziesz na naszej stronie:

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • wyprawka dla dziecka

  • program rekomendacji pracowników

DANONE to nie jest zwykła firma – jesteśmy grupą spółek i wspólnie z Żywiec Zdrój i Nutricia realizujemy naszą misję „niesienia zdrowia poprzez żywność, tak wielu ludziom jak to możliwe” w trzech istotnych dla prawidłowego żywienia obszarach: produkty mleczne oraz pochodzenia roślinnego, woda i napoje, żywienie specjalistyczne, obejmujące żywność dla niemowląt i małych dzieci oraz żywność specjalnego przeznaczenia medycznego. Dołączając do naszego zespołu będziesz tworzyć tę misję wspólnie z nami!

Dowiedz się więcej o nas na www.careers.danone.com/pl/

Przewiń do profilu firmy