Oferta pracy

Młodszy Manager ds. koordynacji inwestycji

UNI-FORM Sp. z o.o. Sp. K.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • reprezentowanie interesów firmy na obszarze działania,

  • bieżące monitorowanie regionu i poszukiwanie nowych inwestycji budowlanych,

  • współpraca z działem rozwoju,

  • utrzymanie relacji z dotychczasowymi klientami firmy,

  • koordynowanie bieżących realizacji,

  • nadzór zatrudnionej w regionie kadry inżynierskiej (inspektorów nadzoru inwestorskiego).

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższego w branży,

  • znajomość języka angielskiego,

  • znajomość miejscowego rynku inwestycyjnego,

  • znajomość miejscowego rynku projektowego,

  • doświadczenie w realizacji inwestycji budowlanych,

  • doświadczenie w kontaktach z klientami z branży (głównie inwestorami),

  • dyspozycyjności,

  • czynne prawo jazdy kat. B.

Mile widziane

  • uprawnienia budowlane.

To oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • stabilną i ciekawą pracę w prężnym zespole,

  • wysokiej klasy wyposażenie stanowiska pracy samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy,

  • satysfakcjonujące wynagrodzenie,

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

UNI-FORM Sp. z o.o. Sp. K.

„UNI-FORM” to dziesiątki ludzi pracujących na terenie całego kraju – architektów, projektantów, inżynierów i menadżerów zajmujących się zarządzaniem projektami w zakresie budownictwa ogólnego, przemysłowego, drogowego. Pełnimy rolę wielobranżowego inspektora nadzoru inwestorskiego w wielu branżach, inwestora zastępczego, inżyniera kontraktu.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy