Ta oferta pracy jest nieaktualna od 173 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Manager ds. Planowania

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 29.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Procter&Gamble to jedna z największych firm działających na rynku FMCG.
    Sprzedajemy produkty niemal 300 marek, które trafiają do ponad 4 miliardów konsumentów na całym świecie. Na wspólny sukces w 80 krajach pracuje łącznie
    127 000 osób, w tym ponad 3000 w Polsce. W naszym portfolio znajdują się produkty codziennego użytku firmowane między innymi przez: Gillette, Pantene, Fairy, Head&Shoulders, Blend-a Med., Oral-B, Pampers, Always, Ariel, Lenor, Vizir.

    Do Europejskiego Centrum Planowania P&G odpowiadającego za koordynację wszystkich elementów łańcucha dostaw: fabryk, dostawców, centrów dystrybucyjnych i transportu poszukujemy osób na stanowisko:

    Warszawa, Polska

    Zakres obowiązków:

    • Zarządzanie procesem planowania
    • Wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań do łańcucha dostaw P&G
    • Współpraca z partnerami biznesowymi na całym świecie takimi jak: dostawcy, fabryki, centra dystrybucyji
    • Ciągła optymalizacja łańcucha dostaw

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę na czas nieokreślony od 1. dnia
    • Brak okresu próbnego
    • Międzynarodowy zespół
    • Możliwość ciągłego rozwoju
    • Atrakcyjne wynagrodzenia i benefity

    Oczekiwania:

    • Ukończone studia magisterskie na kierunku: mechatronika, mechanika, elektronika, robotyka, inżynieria produkcji lub podobne
    • Nie więcej niż 5 lat doświadczenia zawodowego (wcześniejsze doświadczenie nie jest wymagane)
    • Biegła znajomość języka angielskiego (min B2)
     Prosimy o załączenie do aplikacji CV w języku angielskim.

    W treści CV prosimy o zgodę na przetwarzanie danych osobowych: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularzu dla potrzeb procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych).