Młodszy Manager ds. Zarządzania Nieruchomościami - Junior Property Manager

EPCM Executive Search

  • Bydgoszcz

    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Udział w przygotowywaniu budżetów Capex i Opex

  • Wsparcie w wyborze podwykonawców np. Facility management, utrzymanie zieleni I odśnieżanie, odśnieżanie dachów.

  • Przygotowywanie raportów do właścicieli budynków (kwartalne lub miesięczne)

  • Nadzór nad wprowadzaniem/wyprowadzaniem się najemców do budynku- podpisywanie protokołów, rozliczanie usterek itp.

  • Kontakt z serwisami gwarancyjnymi ze strony wykonawców budynków

  • Nadzór nad gwarancjami bankowymi najemców tj. przygotowywanie wezwań w przypadku zbliżających się terminów wygaśnięcia, uzupełnienia wymaganych kwot

  • Windykacja należności tj. przesyłanie wezwań do zapłaty do odpowiednich osób

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku związanym z zarządzaniem obiektami komercyjnymi – centra handlowe, biurowce, centra logistyczne

  • Dobra znajomość tematyki zarządzania nieruchomościami

  • Wykształcenie techniczne lub znajomość kwestii technicznych związanych z zarządzanymi nieruchomościami

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

  • Prawo jazdy kat. B

Pracodawca oferuje

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie

  • Atrakcyjne wynagrodzenie + pakiet socjalny

  • Praca w gronie profesjonalistów w branży nieruchomości

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

EPCM to zespół konsultantów executive search prowadzących rekrutacje na kluczowe pozycje w obszarach Engineering, Property, Construction & Management. Specjalizujemy się w rekrutacji managerów i specjalistów z takich branż jak Nieruchomości, Budownictwo, Produkcja, Architektura & Konsulting.

Przewiń do profilu firmy

Dodatkowe informacje

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

  • Jeżeli szukasz pracy w okolicy Bydgoszczy i Torunia i chcesz kontynuować swój rozwój zawodowy w obszarze zarządzania nieruchomościami, to masz okazję dołączyć do jednej z najlepiej rozpoznawalnych marek na rynku Real Estate.

  • Jako Junior Property Manager wspierać będziesz zarządzanie nieruchomościami komercyjnymi. Idealny/a Kandydat/ka posiada doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – ma kompetencje w zarządzaniu relacjami z najemcami, doświadczenie w pracy na CAPEX i OPEX oraz potrafi koordynować pracę serwisu technicznego.

  • Firma gwarantuje atrakcyjne wynagrodzenie (umowa o pracę lub B2B), niezbędne narzędzia, prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, przyjazną atmosferę oraz zaufanie ze strony przełożonych.