Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy manager projektu z językiem wietnamskim

FINELF SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Antoniego Słonimskiego 7
    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat, Część etatu
  • Kierownik
  • rekrutacja zdalna

Antoniego Słonimskiego 7

Gdańsk

FINELF.COM to firma specjalizująca się w marketingu afiliacyjnym w branży finansowej. Firma została założona 3 lata temu, a już dziś nasze serwisy odwiedza ponad 0,5 mln użytkowników miesięcznie. Wciąż udoskonalamy nasze serwisy, wdrażamy nowych partnerów oraz nowe rozwiązania wspierające monetyzację. Rozwijamy również nowe serwisy wykraczające poza branżę finansową.

Osoba na stanowisku "młodszy manager projektu z językiem wietnamskim" będzie odpowiedzialna za rozwój serwisu internetowego opartego o afiliację na rynku wietnamskim.

Do obowiązków osoby na tym stanowisku będzie należeć:

  • Współpraca z copywriterami
  • Współpraca z działem SEO
  • Zgłaszanie pomysłów na ulepszenie serwisu
  • Bieżące zadania optymalizacyjne z zakresu SEO

Wymagania

  • Znajomość języka wietnamskiego na poziomie zaawansowanym (min. C1)
  • Podstawowa znajomość środowiska WordPress
  • Chęć do nauki i rozwoju

Mile widziane

  • Doświadczenie w marketingu internetowym lub SEO
  • Podstawowa znajomość HTML

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i formę współpracy jaką wolisz (B2B/UoP)
  • Elastyczne godziny pracy (start między 6 a 9)
  • Możliwość pracy prawie w 100% zdalnej (2-4 spotkania w biurze w miesiącu)
  • Dobrze zlokalizowane biuro: Garnizon, Gdańsk-Wrzeszcz
  • Startupową atmosferę, młody zespół
  • Prywatną opiekę zdrowotną i  dofinansowanie karty MultiSport
  • Fundusz szkoleniowy
  • Miesięczne integracje
  • Dobrą kawę w biurze

Ogłoszenie archiwalne