Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Manager Rozwoju Projektów Międzynarodowych

R.Power Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

Firma R.Power Sp. z o.o. jest liderem rynku fotowoltaiki w Polsce. Specjalizujemy się w kompleksowym rozwoju wielkopowierzchniowych projektów elektrowni, ich budowie, obsłudze oraz zarządzaniu. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osób na następujące stanowisko:

Zakres obowiązków

  • Nadzór nad realizacją portfela projektów elektrowni słonecznych rozwijanych i realizowanych na rynkach zagranicznych,
  • Dbałość o przestrzeganie i usprawnianie procesów wewnętrznych organizacji w zakresie projektów realizowanych na rynkach zagranicznych,
  • Monitorowanie działań zewnętrznych podmiotów zaangażowanych w realizację projektów elektrowni słonecznych,
  • Monitorowanie i optymalizacja harmonogramów rozwoju projektów PV,
  • Identyfikowanie i nadzorowanie ryzyk w portfelu projektów,
  • Raportowanie bezpośrednio do zarządu spółki.

Wymagania

  • Co najmniej 3-letnie doświadczenie w pracy związanej z wdrażaniem/zarządzaniem projektami/portfelami projektów (najlepiej w branży infrastrukturalnej),
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego – warunek niezbędny,
  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego lub innych języków obcych,
  • Bardzo dobra znajomość programu MS Excel,
  • Proaktywność i inicjatywa własna,
  • Silnie rozwinięte zdolności analityczne,
  • Umiejętność koordynacji działań innych osób.

Oferujemy

  • Pracę w międzynarodowym środowisku na dynamicznie rozwijającym się rynku branży OZE,
  • Stabilne zatrudnienie w największej i najbardziej renomowanej firmie w branży PV w Polsce,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Profesjonalny, energiczny zespół.

Zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne