Oferta pracy

Młodszy Manager Sprzedaży

City Space Management Sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie klientów zainteresowanych najmem serwisowanych powierzchni biurowych.

  • Prowadzenie procesu sprzedaży m.in. prezentowanie powierzchni biurowych, przygotowanie ofert, negocjowanie i zawieranie umów z klientami.

  • Rozwoju biznesu poprzez nawiązywanie i utrzymywanie profesjonalnych relacji z brokerami oraz lokalnym środowiskiem biznesowym (region południowej Polski).

  • Bieżąca obsługa systemu CRM.

Nasze wymagania

  • Doświadczenia w zakresie prowadzenia aktywnej sprzedaży.

  • Umiejętność samodzielnej i profesjonalnej obsługi klienta biznesowego (mile widziane doświadczenie zdobyte w branży nieruchomości lub hotelarstwa).

  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego.

  • Dobrej organizacji pracy i samodzielności w działaniu.

  • Gotowości do podróży służbowych w regionie południowej Polski (Wrocław, Kraków, Katowice).

To oferujemy

  • Stabilna forma zatrudnienia w oparciu o Umowę o Pracę.

  • Atrakcyjny system prowizyjny.

  • Prywatną opiekę medyczną (LuxMed).

  • Możliwości dołączenia do firmy zapewniającej innowacyjne rozwiązania dla klientów z rynku nieruchomości biurowych.

City Space Management Sp. z o.o.

CitySpace to operator elastycznych przestrzeni biurowych o powierzchni ponad 18 tys. mkw., w których pracuje się wygodniej, przyjaźniej i nowocześniej. CitySpace dysponuje jedną z największych w kraju sieci produktów biurowych. Oferuje elastyczne biura serwisowane, coworking, wirtualny adres dla firm oraz eleganckie sale spotkań.

CitySpace należy do grupy kapitałowej Echo Investment, dzięki czemu tworząc swoje usługi może wybierać biurowce, które spełniają najwyższe standardy techniczne. W wyjątkowych 10 lokalizacjach w Polsce tworzy ergonomiczne i inteligentne miejsca pracy, blisko wszystkiego, czym żyje miasto: restauracji, kawiarni, centrów handlowych, sklepów i instytucji kultury.

Przewiń do profilu firmy