Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy marketingowiec

Domator24.com Paweł Nowak

  • Dekoracyjna 8, Zielona Góra
    Zielona Góra, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Dekoracyjna 8

Zielona Góra

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielne nawiązywanie i utrzymywanie dobrych relacji z influencerami,

  • Sporządzanie rekomendacji co do współpracy z wybranymi osobami,

  • Przygotowywanie akcji specjalnych przy współpracy z influencerami,

  • Proponowanie nowych działań w obszarze mediów społecznościowych i influencer marketingu,

  • Negocjowanie warunków umów, monitorowanie rezultatów oraz egzekucja działań,

  • Aktywna współpraca z Działem Marketingu i Działem Graficznym firmy.

Nasze wymagania

  • Osoba sumienna i kreatywna, która ciekawymi pomysłami sypie jak z rękawa ;)

  • Jeżeli szybko się uczysz, jesteś osobą ambitną i komunikatywną, lubisz wyzwania, potrafisz pracować w oparciu o wyniki to ta praca jest właśnie dla Ciebie!

Mile widziane

  • Znajomość świata YouTuberów, influencerów oraz Social Mediów będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie - zawsze na czas, adekwatne do wiedzy, doświadczenia i umiejętności,

  • Niezbędne narzędzia pracy,

  • Ciekawa praca w jednej z najszybciej rozwijających się Firm w Europie,

  • Duża przestrzeń do realizacji własnych pomysłów,

  • Intensywny rozwój zawodowy i realna możliwość awansu,

  • Szkolenia poprawiające warsztat pracy,

  • Praca z najlepszymi specjalistami w miłej atmosferze, sprzyjającej wspólnemu rozwojowi,

  • Benefity sportowe,

  • Pyszna kawa, owoce i soki oraz mnóstwo pozytywnej energii :)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • kawa / herbata

  • napoje

Domator24 to najszybciej rozwijająca się firma w w kraju ( 1miejsce w Polsce Gazele Biznesu 2019).

Oraz jedna z najszybciej rozwijających się firm w Europie (1 miejsce w kategorii Personal & Household Goods).

Nasze Produkty docierają do milionów klientów w całej Europie.

Obecny zespół Domatora to wyjątkowi ludzie pełni energii i zaangażowania we wspólny rozwój. Nasze działania napędza pasja - to ona sprawia, że wciąż szukamy nowych wyzwań i dążymy do tego, by być najlepszą firmą e-commerce na świecie.

Domator24 jest właścicielem między innymi takich marek jak:

DIABLO CHAIRS - oraz JAN NOWAK.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o nas zapraszamy na jedną z naszych stron

Przewiń do profilu firmy

Jeśli podoba Ci się nasza oferta to nie zastanawiaj się dłużej

Aplikuj już dziś i dołącz do zespołu Domator24!

Pracuj z najlepszymi!