Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Mechanik – Absolwent

Pratt & Whitney Rzeszów S.AO firmie

  • Rzeszów

    Rzeszów, podkarpackie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa tokarki konwencjonalnej

  • Ustawienie części, przyrządów obróbczych, dobór narzędzi obróbczych

  • Wykonywanie pomiarów narzędzi i obrabianego detalu

  • Analiza dokumentacji technologicznej pod kątem spełnienia wymagań wykonawczych operacji

  • Analiza rysunku wykonawczego pod kątem realizacji przydzielanych zadań

  • Bieżące pomiary w trakcie wykonywania operacji

  • Przestrzeganie zasad panujących w firmie

  • Wykonywanie poleceń przełożonego

  • Utrzymywanie stanowiska, maszyny, oprzyrządowania, narzędzi i sprawdzianów w wysokim standardzie 6S

Nasze wymagania

  • Jesteś absolwentem średniej szkoły technicznej

  • Posiadasz zdolności manualne, a rysunek techniczny nie jest Ci obcy

  • Posługujesz się językiem angielskim przynajmniej w stopniu komunikatywnym w mowie i piśmie

  • Szybko się uczysz i chcesz zdobywać cenne doświadczenie w prestiżowej firmie lotniczej o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Cechuje Cię dokładność, sumienność oraz rzetelność

  • Stawiasz na rozwój i cenisz sobie pracę w międzynarodowym środowisku

To oferujemy

  • Pełne wdrożenie i wsparcie na każdym etapie współpracy - pamiętaj dla nas najważniejsza jest Twoja motywacja i chęć nauki, wszystkiego nauczymy Cię już na miejscu podczas szkoleń

  • Możliwość rozwoju- stawiamy na młodych i ambitnych ludzi, którzy chcą się rozwijać i zdobywać doświadczenie pod okiem doświadczonych ekspertów

  • Przyjazną atmosferę- doskonale wiemy jak ważne jest przyjazne środowisko pracy dlatego dołożymy wszelkich starań, by sprawnie wdrożyć Cię w nasze realia byś chciał z nami zostać na dłużej

  • Możliwość pogodzenia dalszej nauki z pracą, poprzez sfinansowanie studiów zaocznych dla tych pracowników, którzy zwiążą się z nami na dłużej

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Bezpieczne miejsce pracy,

  • Zgrany zespół, który uczy i motywuje do działania,

  • Bogaty pakiet benefitów (m. in. prywatna opieka medyczna, pracowniczy program emerytalny, ubezpieczenie grupowe, karta multisport, dofinansowanie do urlopów wypoczynkowych),

Pratt & Whitney Rzeszów S.A

Pratt & Whitney Rzeszów jest światowej klasy producentem silników lotniczych do śmigłowców oraz samolotów cywilnych i wojskowych na świecie , m.in. Airbus, Boeing, Lockheed Martin.

Pratt & Whitney Rzeszów wdraża strategię 2020, określając, jakim przedsiębiorstwem ma być w przyszłości. Jej brzmienie to: „Technologia. Produkt. Dobre miejsce pracy”.

Przewiń do profilu firmy