Oferta pracy

Młodszy Mechanik

Ikea Industry Poland Sp. z o.o. oddział w LubawieO firmie

Ikea Industry Poland Sp. z o.o. oddział w Lubawie

Borek 3

Lubawa

IKEA Industry Oddział w Lubawie (Dział Utrzymania Ruchu)

Główne zadania:

  • utrzymanie ruchu maszyn i urządzeń w zakresie mechanicznym
  • dokonywanie bieżących napraw i przeglądów prewencyjnych maszyn
  • wykonywanie operacji konserwacyjnych
  • diagnozowanie i usuwanie awarii urządzeń i podzespołów

Oczekiwania:

  • wykształcenie min. zawodowe (preferowane średnie: mechanika, elektromechanika, mechatronika)
  • bardzo dobra znajomość zagadnień mechanicznych
  • wiedza z zakresu pneumatyki będzie dodatkowym atutem
  • chęć do rozwoju w obszarze utrzymania ruchu
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • dobra znajomość MS Office
  • znajomość języka angielskiego (mile widziana)
  • gotowość do pracy w systemie 3 – zmianowym
  • dokładność, sumienność, terminowość, nastawienie na pracę zespołową

Oferujemy:

  • ciekawą, odpowiedzialną pracę w zgranym zespole
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • zapewniamy wdrożenie i wsparcie
  • prywatną opiekę medyczna, ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach
  • plan emerytalny, bogaty pakiet szkoleń i fundusz socjalny
  • dofinansowanie nauki (język angielski, szkoły średnie, wyższe)
  • zniżkę 15% na zakupy w sklepach IKEA
  • płatną 30 minutowa przerwa i posiłek, Imprezy pracownicze z nagrodami
Zgłoś się do nas za pomocą przycisku aplikuj do 05.11.2020 r.

Informujemy, iż podane w zgłoszeniu dane osobowe będą przetwarzane na podstawie i w granicach obowiązującego prawa i wyłącznie w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia procesu rekrutacji.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy