Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Mechanik Maszyn produkcyjnych

"DINOPOL" sp. z o.o.

  • Odolanów

    Odolanów, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Rozwiązywanie problemów technicznych, związanych ze sprawnością działania maszyn i urządzeń

  • Utrzymanie maszyn w stanie gotowości eksploatacyjnej, realizowanie przeglądów technicznych

  • Umiejętność diagnozowania awarii i usterek

  • Usuwanie awarii maszyn

  • Montaż instalacji i urządzeń

Nasze wymagania

  • Dyspozycyjność

  • Samodzielność na stanowisku pracy

  • Sumienność oraz zaangażowanie

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Mile widziane

  • Doświadczenie w obsłudze i naprawie maszyn produkcyjnych

To oferujemy

  • Pracę na pełen etat w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie dającej perspektywy rozwoju

  • Szansa na zyskanie cennego doświadczenia w pracy

  • Ubezpieczenie grupowe finansowane przez Pracodawcę

  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych